Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

jistě že aktualizuji. Tuhle mě zaskočilo předjíždění v místech kde je to zakázané. rovnou 7 bodů a na půl roku až rok bez řidičáku. Tedy příště už si předjíždění 2 x rozmyslím, už i jen kvůli tomu, že kameru má dnes v autě kdejakej blbec včetně mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je auto nezpusobile provozu? Nemá platné STK?

Antiradar použití. To není povolen ani pasivní ?

Co když parkuji v protisměru, je to přestupek? Já tohle moc neovladam

Odbočení doprava kde je zákaz a 2 pruhy, to je bez bodu ne?

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Antiradar je myšleno zařízení, které ovlivňuje, nebo znemožňuje práci policie. Např. ALP.

Parkování v protisměru je přestupek.

Auto nezpůsobilé provozu je takové, které má závadu typu C. Což je popsané v příloze vyhlášky o technické způsobilosti motorových vozidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu čáru nesmíš přesáhnout autem, nebo nákladem. Vyjma objíždění, odbočování atd. O předjíždění se nemluví. Pokud předjedeš tak, že tu čáru nepřejedeš je to OK. Např. Pojedeš kinder car dle předpisů vpravo, tak tě vklidu předjedu, protože se tam vejdem[emoji23] Až ti kinder car vyroste, tak to nepůjde.....

Editováno: , autor: motosman
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, už sem  myslel, že by to změnili na ten pasivní.

no jo to dělám furt, to sou zase zákony...

 

a co to odbočování přes 2 plný doleva se značkou zákaz odbočování? to je bez bodu ne?

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě tady blbneš, prostě plná čára a přes tu jiné auto předjíždět nesmíš, je stejné jako zákaz předjíždění, jinak 7 bodů a až rok bez řidičáku.

tak jsem jukl do appky a je to nějaké očesané co se rychlostí týče, te´d si to můžu v obci valit 70 a je to jen za 2 body a do litru pokuty. To samé platí na dálnici, tam je do 30ti, tak že když pojedu tacho 180 - ukazuje 180, skutečnost 170, musí odečíst toleranci 10 = 160 a to jsem tedy furt za 2 body a do 1 litru pokuty. to je dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr není. Koukni co znamená plná čára. O předjíždění se nemluví. Pouze ji nesmíš přesáhnout. Samozřejmě, když není doplněna zákazem předjíždění.

Tolerance je 3km do 100km nebo 3%nad 100km/h.

Editováno: , autor: motosman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...