Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak vítej u pirátů Barbaroso! :D

 

Tedy já už ani pořádnej pirát nejsem, jak jsem pořídil chrochtáka ;)  Jediné pirátství, co ještě můžu je projíždět zatáčky v protisměru a semafory na červenou :D

 

 

...jo a nahoď si avatara do profilu

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vítej u pirátů Barbaroso! :D

 

Tedy já už ani pořádnej pirát nejsem, jak jsem pořídil chrochtáka ;)  Jediné pirátství, co ještě můžu je projíždět zatáčky v protisměru a semafory na červenou :D

 

 

...jo a nahoď si avatara do profilu

Díky za přijetí. Já pirátím jen v EU v ČR mám do června zakázáno :-( i špatně zaparkovat.

Co to je avatara. :-o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Avatar - profilový obrázek, všichni tu máme nějaký obrázek podle kterého poznáš o koho jde (to je pro ty co neumějí číst a nedokáží si přečíst jméno )  :_icon_smich2:

 

EDIT: Jo a taky tě tu vítám, právě jsi vstoupil do jednoho z největších chaosů tady na foru  :kol-29:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vítej u pirátů Barbaroso! :D

 

Tedy já už ani pořádnej pirát nejsem, jak jsem pořídil chrochtáka ;)  Jediné pirátství, co ještě můžu je projíždět zatáčky v protisměru a semafory na červenou :D

 

 

...jo a nahoď si avatara do profilu

 

Clinte jen se nedelej, videl jsem tvuj styl zatacky prostredkem pruhu - ani trocha rezani. Na cervenych si brzdil jeste na zelenou  :kol-46:

 

pro predstavu ostatnich clint jezdi jako pilot ve zlutem voze 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-28: ty vole, viděl jsem to, ale myslel jsem, že je to jen nějaký odraz. Teď si nahrál Clintovo teoriím, že AS Škoda je nejlepší servis na světě a korejci stojí za hovno a naopak někdo jako Radius dnes bude večer popíjet tvrdý alkohol aby se s tím srovnal. :kol-26: Že jeho opěvovaní šikmoočáci neumí ani opravit lak. :kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...