Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

no tak to je jasny, když máš dražší auto, že budou dražší díly :D asi jako když si dáš DCC podozek na superba 3 nebo na golfa, tak tlumič zrovna 2500kč stát taky nebude, ale třeba k 10 000kč.(ale tobě to Jirko nevadí, ty měníš auta jak tvůj věrný kamarád mawerick :D)

 

Jinak u téhle 176kw verze, musí jít motor ven kvůli rozvodům a stojej v audině cca 90000kč.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto to ses nejak prenuloval ne? Popr. Pak uz vim proc to prodava. Ale koupil si zase Tuarega ma ted funglovku stejne jako jeho spolecnik a nemohou si je oba vynachvalit. Za celou dobu ohne problem a to s nima obcas vyjedou i do terenu pac maji firmu na stavbu vysokeho napeti vedeni tak kdyz jezdni na kontroly apod.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já už jsem ženatý, tedy o mládenci nemůže být řeč. Jinak o5 souhlas se starým mládencem Clintem. Sám si Kokto termín neuvedl abys tak naklonil jazýčky vah k tomu, či onomu termínu a pomohl se tak dostat z této nehezké patové situace.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kurna, už se to hejbe a losovačka se nám dostává do popředí. 9. se škrtá a protože 17. je šance, že může i Ozi a tím jazýčky vah dostává na stranu 17. jako vítěze bych tedy volil 17. Navíc je to pátek, pro který je též většina. nějaké námitky? A jestli kokta nepřijede, vykoupeme ho v tom potoce a pochčijeme mu motor.  

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky možnost a každý si přijede na ten co mu vyhovuje, bojím se ovšem, že by se setkalo vždy jen pár lidí. (pár jsou 2).  :kol-28:  A konec konců co se tady s Váma budu zdržovat, udělejte si to jak chcete a buď přijedu nebo ne. Já tady řeším na Pawoukově vlákně důležité věci jako parní turbíny se stringem atd. Tady ta debata neplodí žádnou lidskou hodnotu.  :kol-64:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...