Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Je to tak každý rok, trochu zasvítí sluníčka, lidé jsou do bikin, trenýrek, zimní kola se houvně předčasně mění za letní a vždy přijde ještě takové překvapení. jednou co jsem pak se nemohl vyškrábat na letňácích do kopce domů, mě to pěkně ponaučilo a od té doby jsem v klidu. Kokto, co říká zákon je mi u prdele, já mám zimáky hlavně z důvdu své bezpečnosti a né z důvodu abych neplatil pokutu. Se podívejte D1, D8 zasekaná a ve zprávách večer uvidíme co bylo bouraček. Ono když s přezutím 14 dní počkám tak si myslím se nic nestane, oni to i ty pneumatiky přežijou, když budou jezdit chvíli ve 14st.C. Tak že všem nedočkavcům zdar.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, kdo nemá 3 auta+1 služební, jako by nebyl.  :kol-28:

presne, ale nejlip 3 auta a 2 sluzebni ;)

ne, naplanovane to je, dve dailyny a RSko - daily muze bejt i sluzebni, to neni problem... :)

 

Tak mi došel pozdrav z domova od kamaráda že moto sezóna začala. Litoměřice.:-Dattachicon.gifFB_IMG_1427788253374.jpg

jj, slusny start sezony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Masakr, sama past, cidlo a teplotomer. Lepsi mit naftu s adblue nez bez.

post-12637-1427792737,3782_thumb.jpg

Da sa:

post-12637-1427792782,9346_thumb.jpg

Mycka zas nemyckuje :(, jenom furt odsava, asi plovak odesel. Kdyz jsem ji otevrel, tak jsem ji nasel pod vodou... uz se tesim, az ji zas rozeberu :)

post-12637-1427792962,0388_thumb.jpg

No toto:

post-12637-1427793010,2757_thumb.jpg

Aktualizoval jsem asi 6 virtualek s Win7 a no problemo, aktualizoval jsem ntb a pak uz jen tma, neni to na zalobu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peetr, ja jezdim Revnicov, tam uhnu na prdelky a pres Slany (ale ne centrum, bokem) a pak na D8, da se (ja to tedy jezdim opacne, abych se vyhnul Praze, kdyz jedu na caj - to je gol co, z Prahy vyjedu, abych ji objel :D, takhle je v Praze zvladla doprava, jeste ze mame Blanku jinak by byly plny silnice vody). Kdyz bys jel dal za Revnicov, tak pak bys uhnu na centrum Slaneho a zde se uz obavam o dopravu (alespon v odpolednich hodinach to tam stoji - presne kdyz je caj).

Pawouku, prej snih. Rano zaclo chumelit, za 10 min nebylo videt auto a guugl mapy zacly cervenat. Naskocil jsem do cerveneho Tiguana a razil jsem si cestu snehem, silnice nebyla videt a bylo -8 v 7:30 rano), cim bliz jsem byl praglu, tim vic stupnu. V Praze bylo tusim 1 nebo -1 a uz jen dest, ale reknu Vam, mazec. Sterace presne prouzkovaly, tak jsem videl pritelkyni, jak je pekne v zime nechala stirat a urvala je, cece ale rozchodily se, uz stiraj dobre... no uvidime, mozna byly jen nove a nezajete.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro tourery typu Clint, který je všude zdejší. Kudy lepší cesta do Slaného, z Řevničova nebo až jako by ze Stochova. Pojedu dál na Mělník na D8.

V Řevničově uhnout doleva na Slaný....ale dlouho byla ta cesta uzavřená, nevím, jestli to už otevřeli. Jinak musíš kolem Stochova - Kačice - Smečno atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás ten bílej nesmysl se změnil v hnědou sračku... no alespoň že tu fouká silou orkánu a že to celkem rychle osychá, takže na noční možná povalím už relativně na suchu... Jinak tedy já nějak nechápu, co s těmi zimáky všichni mají, sakra to tolik záleží na tom, jestli přezuju na letní 1.4, nebo 30.4  :kol-44:

 

zase tolik se to nesjíždí a ráno je kolem 5°C skoro celej duben, tak já nevím, naši řidiči jsou jak houf ovcí úplně ve všem nejen co se týká politiky, ale všeho... Já přezuju až bude ráno nad 5°C delší dobu, potom mě tohle fakt nemůže nějak zaskočit...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty bys americký nebral? K tomu se jen tak nedostaneš. Pro koktu - Nevyfotil i když je mám za barákem. Nemám rád davy lidí a tam jich bylo jako much. Navíc je tady hnusně - každou chvíli přeháňka a vichřice. Takže jsem se na to vybodnul i když ty OT by mně docela zajímaly. Navíc jsem v těch kasárnách byl na vojně, takže po víc jak dvaceti letech bych zase viděl buzerák zblízka. :kol-28:  No a Pražáci se zase předvedli - namísto toho, aby využili MHD, se musí všude srát autem, takže to tady podle toho vypadalo. Přitom jen letmý pohled do mapy říká, že počet parkovacích míst je zde minimální...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...