Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Clint zarovku nepotrebuje. Mlhovky jsou zbytecny luxus a navic za priplatek + se o ne musis starat a taky se kradou.

Ale pravda je jinde, spravnak naftak jezdi bez svetel ;) i v noci. Sis nevsim kolik 02 nema predni svetla? A obvykle jsou i bez bagu a navigace - to spravnak naftak fakt nepotrebuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci díky za info o gumách,....jsem tam kde jsem byl na začátku, co člověk to názor... Já jsem dneska četl pár recenzí na ty gumy co se u nás prodávají pod pojmem "no name" nebo "neznačkové"

 

Na ty nokiany byly celkem slušné recenze na zimní, na letní Hankook taky prej údajně dobré gumy... Každopádně jestli mám dát na gumách o 800kč víc a koupit ty Eagle F1, které vás jako dobrou volbu označilo víc, tak asi půjdu do nich...

 

Zimní mám ty Dunlop WinterSport 4D a jsou hodně hlučné, vlastnosti na sněhu mi přijdou horší než na předchozím modelu 3D, na suchu v zimě sedí dobře, asi bych se poohlédl po jiných a 4D už nebral... možná risknu ty Nokiany, je na ně celkem dost kladných recenzí  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá, že prodáme pixly a koupíme čluny, Škoda představila vizi motorového člunu (VisionSea) s motorem z benzínového RS-a ;)   Petrrr samozřejmě koupí kinder variantu, nafukovací raft Škoda VisionRiver.

 

http://www.skodahome.cz/novinky/2623-sportovni-motorova-jachta-skoda-visionsea.html

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezko rict... Dneska uz nejsou mlhovky delane tak jako driv, aby neco osvetlovaly. Kdyz je rozsvitim na mem jednickovem Focusu, da se na mlhy jezdit prakticky porad, tak pekne osvetluji silnici. Na OIII je to spis aby te videli ostatni, nez aby si videl ty. Mlhovky sviti sice i hodne do stran, ale vice mene tak 20cm nad vozovku. Na RS to mam spise kvuli radoby stylu a taky proto, ze je me v mlze perfektne videtba kazdy me rozezna. To je proste super.

K tomu, ze ty chces zarovku plne rozumim, na rapida s tvoji barvou se to vubec nehodi ;-)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...