Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kluci cumeli jste na autosalon. Doporucuji alespon to Volvo XC 90, narez a i kdyz jsem predevcirem videl svuj sen na ulici v podobe Dodge Ram Hemi, asi bych ho zradil a vyhralo Volvo. Proste spica - pokud by navic bylo v tom hybridu. 400 koni atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jak jsem psal o Ramce, cerna hovadsky auto a ten zvuk, normalne se mi najezily chlupy az na prdeli. Ovsem je to amerika a tak ji clovek musi brat se svymi klady i zapory, treba pozink kastli to mit asi nebude jako vubec antikorozni ochrana bude vselijaka a zpracovani asi taky i kdyz na fotkach i ten intros v kuzi vypada pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Dodge sou taky sračky, žádná kvalita to není. Je to spotřebák jako každej jinej a jak píše Pawouk, vozej v tom hnůj a tahaj za tím vozejky s koněm. Má to jenom velkej a silnej motor a žere to 10x víc než tvůj kinderkár....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, já nevím ale Dodge RAM box co má známej, tak to tedy mi jako normální běžnej spotřebák srovnatelnej se Šáde opravdu nepřijde, jak zpracování, tak výbava, tak motory jsou úplně někde jinde, zrovna o těch výbavách a příplatkovejch věcech může i Superbu jenom zdát... Je jasné, že to je pořád "JENOM" auto, ale není auto jako auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo jen ze zvedavosti, netvrdim ze nema Clint pravdu, ja zkusenosti nemam. Pochybuji ovsem ze je ma on. A jak je ten znamej spokojenej, co spolehlivost, ceny servisu a to zpracovani, ma to pozink nebo ne? Jskej je servisni interval. Jen se ptam ze zvedavosti pac ne zajima jestli jsou ty predsudky pravdive o tech amerikach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi nahodne jsem narazil na starsi clanek - a pka ze rychlost je nejcastejsi pricinou nehod. Kdyby benga chytali levoprodare a lidi co se nevenuji rizeni (bohuzel sem obcas patrim i ja - hlavne na sluzebkach) tak by to bylo lepsi. Skoda jen, ze ma ta rychlost podle statistiky nejtragictejsi nasledky, ale tam bych rekl, ze to bude jen spatnou segmentaci pricin  :kol-46:

 

http://www.autorevue.cz/policejni-statistika-rychlost-neni-nejcastejsi-pricinou-nehody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar hoši ztracení, tak jsem měl pokec se synem kolegyně co dělá v AS Škoda ohledně řetízkových TSI, ti co jsou slabší povahy a vlastní ho, tak nečíst. Tedy hopla řetízku nejčastěji O2 ve stáří 2-4 roky platí nejvíce u motorů 1,2 a 1,4 TSI klidně už od 30tis najetých km. Za poslední měsíc, řešeno 6 motorů. A nyní třešnička na dortu a to přístup ŠA. Jsou případy kdy i v záruce není uznáno, pokud ano tak i třeba jen 50%. Kulance v podstatě nehrozí a pokud ano, tak jen 50%. Sám říkal, že je nešťastnej z těch nešťastných lidí, páč je mu to samotnému líto, že ty lidi za to nemůžou - i když se přiznal že za výměnu motoru má nejvíc bodů a tím pádem slušné prémie do mzdy. No a co se týče žravosti oleje TSI je jedno jakých, tak to řeší houfně pořád, lidi tam přijíždí, že jim to žere olej jako kráva a přesto, většinou se kupodivu všichni do té normy vejdou. Tady moje myšlenka - že ta metodika měření asi o něčem vypovídá a to, že bude nastavena nějakým způsobem ve prospěch ŠA. Ono kdyby na to přišlo, tak asi znalecký posudek atd. by bylo tou nejvhodnější metodou. 

Tak že my se tady smějeme Chrochtákovi Clintovi, ale možná časem skončíme všichni podobně. Pokud já, tak na rozdíl od Clinta po těhle zkušenostech a přístupu k zákazníkům (který je snad i v Německu obdobný) bych nepodporoval ty ku.vy tím, že bych koupil byť jiné auto u nich.  Kotex a tečka.  :kol-28:

PS: to mi tedy Clinte povídej o amerických sračkách car.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...