Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

...schválně, na co mě hádáte?  Nene nehádejte, mám Saaba..... ;)

 

 

Jojo, slyšel sem, že Kokta pojede za Hravcem do Jižních Čech na sraz a budou s Jirkou spát ve třech v jednom spacáku...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem to dělal před 2 a více lety na polu (protože mě nefungovala páčka stěrače a stejnou origoš za soldiní prachy jsem sehnal až za měsíc :D) a čmouhy to nedělalo a krásně to fungovalo, průser byl když se jelo pod 50km/h :D to pak bylo vidět ovšem hůře :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Saabi me nikdy nejak nenatchli. Co s autem co uz se ani nevyrabi resp. Autombilka neexistuje, dily atd. I kdyz nyni kusove novej majitel zahajil vyrobu. Pro Rusko.

přesně ! To se snad musel ten prodávající s černým Saabem zbláznit, za ty peníze. Kdo asi dá za ojetinu "mrtvý" značky tři čtvrtě mega ? Nechtěl bych to ani za polovic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto, ty jsi brouk Pytlík... Na toho IT jsem Tě nehádal, ale když to teď vím, tak jsi přesně jako Ti naši IT ve Škodovce...

Všechno ví, všude byli a když pak přijde do tuhého, tak jsou v koncích, akorát ta trvalá k IT moc nejde, zkus to na plešku, nebo krátký drn a hned budeš in ve světě informatiky, to teď letí prej...   :kol-47:

 

A prosím Tě už přestaň tu Octavii tak hanět, přece jsi si jí nekupoval jen proto, abys mohl zjišťovat nedokonalosti a referovat o nich na foru, to bys mě rozesmál, přece k tomu autu musíš mít i nějaký kladný vztah ne? :kol-29:

 

Jo a ještě jeden dotaz ať už vím, proč to tak je mezi Tebou a Tvou Octavií na ostří nože - na auto sis vydělal sám, nebo jsou to peníze od rodičů? Na to jak jsi mladej, tak jsi investoval celkem dost peněz v řádu pár měsíců do auta které nemáš rád, tak jen abych už měl kompletní profil Tvé osobnosti, když jsem nemohl přijet do Krušovic osobně :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tohle ti stringo napíšu jenom jedno, jestli porovnáváš lidi podle vzhledu, tak myslím že nemám důvod se s tebou bavit.

P.S. všichni na našem srazu jsou staří, za chvíli tam všichni budou chodit o holých, berlích a já nevím co.  já zapomněl, ozíkovi a petrovi je asi 70 už ;)

nevím v čem děláš, ale jestli dokážeš posoudit IT svět, tak seš brouk pytlík ty. 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: IT povolání v Praze je taková malá zlatá cihlička. Kdyby ses líp učil, taky si mohl být IT  :kol-28:​ . 

Kokto: Já vím, že už nejsem nejmladší, říkám to pořád, ale že by to se mnou bylo až tak zlé.  :kol-26:  :kol-26:

A nyní budu upřímný, je pravdou, že od srazu z diskusního fóra jsem očekával skoro více mladší obecenstvo ( i když jsem samozřejmě věděl věk zde z profilů u těch co ho tam mají) a k mému  milému překvapení tomu bylo lehce jinak. Myslím si že k lepšímu. Co bych si taky povídal s 20 letými frajery s řidičákem s čerstvě zaschlým inkoustem. Je fajn, že se sešla skladba lidí různého stáří s různými zkušenostmi z různých oblastí lidského konání ať už co se aut týče či něčeho jiného. Mě to problém nedělá i když jsem 70 letý  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo Kokto, kde jsi si našetřil na tu tvojí poruchovu, špatnou, lacinou a obyčejnou oktu?  Já v tvejch letech neměl ani na Simsona :D

 

(on se Kokta schválně vyhýbá odpovědi, mazaně začal o IT) :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...