Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak jsem akorát v servisu. Trochu jsem se na to oblékl, hned to zabírá. Vedoucí mě hned zavedl do patra, nabídnul

kávičku na jejich účet a ředitel mě přišel pozdravit. Hned mi nabídli, že mohu být přítomen u prací na svém vozů a zeptali se mě, jestli si přeji výslovně nějakého jejich mechanika. Řekl jsem "Jen toho nejlepšího" ;)

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kolik budeš platit za inspekční servis? :D jak jsme si včera psali, tak borci zapomněli i olejový filtr nafakturovat, jak se tam dělal dusnu kvůli sedačkám :D nebo jestli to dali do oleje, bůch ví... 

 

ozi říznou mě tu koncovku tedy? :D

 

když sem byl minuly rok s dehetem ještě na prohlídce, tak mě dali čajíček, delisu a koblížek, ale to už asi nedostanu až přivezu posudek na sedačky ;)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po servisu. ;)

 

1/ Na kolech a na brzdách jsme nic nenašli. (jen průměrně vyrezlé zadní kotouče) Klepání záhadou. (dnes samozřejmě bylo klepání ráno také)

2/ Olej vyměněn, něco zbylo, mám v kufru. Co je to za olej, posuďte sami dle obalu, já to z toho nevyčtu. Originál Škoda, údajně Castrol.

3/ Vzducháč vyměněn

4/ Svíčky zkontrolovány, jako nové, žádné opálení, odtrh OK. Takže až v devadesáti.

5/ Diagnostika OK.

6/ Při otvíráni kapoty prdlo lanko, takže zejtra znovu do servisu, objednali, není skladem.

7/ Rozvody cena kolem 9000Kč, domluveno na devadesát tis. km, že je udělají.

 

post-32269-0-47571700-1386766495_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde že ti to klepe? Teď jsem na to klepání frajer :-). Ten olej je tak samozřejmě schválně aby nebyla poznat značka aby si jako kupoval "levný" originál za 500kč/litr když ten samej můžeš koupit od výrobce za polovic třeba, ale plácám si játra, to všichni tady víme.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novej přístup? s reklamací běžte někam a jenom posílejte prachy  a kupujte od nás novy pekáče... takový přístup má ŠA...

 

oziku, oni už ubývají, v HK nedávno jeden skončil a nechali si jenom servis a prodávaj fordy.... ale servis to je dobrej, nemají žádný řeči a co chci, tak vymění a co nejrychleji to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oziku, oni už ubývají, v HK nedávno jeden skončil a nechali si jenom servis a prodávaj fordy.... ale servis to je dobrej, nemají žádný řeči a co chci, tak vymění a co nejrychleji to jde.

a daj ti dily z forda ;)

Editováno: , autor: Radius
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem akorát v servisu. Trochu jsem se na to oblékl, hned to zabírá. Vedoucí mě hned zavedl do patra, nabídnul

kávičku na jejich účet a ředitel mě přišel pozdravit. Hned mi nabídli, že mohu být přítomen u prací na svém vozů a zeptali se mě, jestli si přeji výslovně nějakého jejich mechanika. Řekl jsem "Jen toho nejlepšího" ;)

hele Clinte... zni to fakt pekne. Trochu to pripomina rozlucku :D a nebo te pekne natahnou, abys jim zaplatil novou kozenou sedačku a kavovar k tomu

V cesky kamenici je pruhledne obri okno a na automechaniky je videt, bohuzel malo kseftu a tak se s logem skody rozloucili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neukazuji americké praktiky jako dobré, jen jsou tam jiné zvyky. Švýcarsko je svérázná země, z jejich zvyků by se většina lidí v ČR zbláznila, třeba dokonalé třídění odpadu, různé zákazy na klid v domech, je vyžadován řád a nechtějí český chaos atd. 

Mám LPG proto, že se mně nechtějí platit vysoké spotřební daně, ale L&K  se mně zdá jako vyhozené peníze, to raději připlatit na trojku od BMW ( novou)   :-)

ale já bych se rád tomu systému ve Švýcarsku přizpůsobil, než žít v tomhle švajnerajnu. Mě to tu začíná srát pomalu víc, jak za komančů. Ten neuvěřitelnej bordel, korupce, nic prostě nejde normálně, nic nemá pevnej řád. Hnus.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po servisu. ;)

 

1/ Na kolech a na brzdách jsme nic nenašli. (jen průměrně vyrezlé zadní kotouče) Klepání záhadou. (dnes samozřejmě bylo klepání ráno také)

2/ Olej vyměněn, něco zbylo, mám v kufru. Co je to za olej, posuďte sami dle obalu, já to z toho nevyčtu. Originál Škoda, údajně Castrol.

3/ Vzducháč vyměněn

4/ Svíčky zkontrolovány, jako nové, žádné opálení, odtrh OK. Takže až v devadesáti.

5/ Diagnostika OK.

6/ Při otvíráni kapoty prdlo lanko, takže zejtra znovu do servisu, objednali, není skladem.

7/ Rozvody cena kolem 9000Kč, domluveno na devadesát tis. km, že je udělají.

 

attachicon.gifolej.jpg

Mne by teda zajímala cena za litr toho oleje,ale samozřejmně jen pokud to neni tajne :)

Editováno: , autor: bitttpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...