Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

chlapci tady je to KO... to se nedá ani sledovat...

 

Jinak to si dělají v ŠA prdel ne? Plynová vzpěra kufru na combi za 1KS 896kč  :kol-25:  to snad nemyslí ani vážně... jsem myslel že to je za sadu a šel jsem s tím, že tedy už tak mi to bude trhat srdce, ale když mi řekli 1700,- tak jsem jim řekl jenom ať si to nechají, že to radši nebudu ten kufr ani otevírat a šel jsem, protože to je zlodějina neskutečná...

 

Nemáte někdo návrh na řešení? Kdyby někdo věděl o vzpěrách do 1000,- za sadu, tak bych ji vzal, ale jen originál kterej má dojezd, žádnou čínu už nechci...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem to viděl u souseda, smál jsem se půl hodiny :D Druhou půlhodnu jsem se smál, když jsem viděl, že má obě auta po pěti letech prorezlé v lemech blatníků...Dacia prostě zůstává Dacií, auto za pár korun a na pět let. (ale to jsou vlastně ta naše taky, jen tak nereznou)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo,

Prkno to resi a na pile ti daj dobrou cenu, videl jsem uz moc aut takhle.

Clinte a vis o tom, ze napriklad mycka na nadobi (pokud ji mas elektrickou a ne bio mechanickou), tak ma 2 pruziny na otevirani prednich vratek - to je ten vesmir, na jterej si jeste nesáhl :D a nebo hestli maa pracku - zase do zasuvky, ne bio, tak tam mas dokonce soustavu pruzin, ktera drzi buben. Vyjimky jsou ty super truper pracky, co maji uvnitr elektromotory a tlumice (dalo by se to prirovnat k vyvazovaci hrideli na motoru) - to musi mit asi zivotnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...