Přejít na obsah

Automatické zamykání


dezod

Doporučené příspěvky

Tak som si chcel dat dnes aktivovat samozamykanie aj automaticke rozsvecovanie svetiel na OII MR 2007 (nemam maxidot). Tak som sa pytal servisaka ci to ide povedal ze ano a potom som sa ho pytal na cenu tak zacal hadzat ceny ze samozamykanie za 1500 SKKa rozsvecovanie ... uz som ho nenechal dokoncit. Spytal som sa ho ci sa mu to nezda vela, tak mi odpovedal: ved aj tak to mate na firmu. Tak som ho poslal rovno do prdele s takymto jednanim. Neviete co to oficialne stoji, resp da sa to nejako lacnejsie aktivovat?

Inak je to servis Auto Valusek v BA, ze vraj servis roka, neviem zatial som nemal moznost porovnat. Ale viac tam asi nevkrocim, iba ak tak nech riesia reklamacie ako teraz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som si chcel dat dnes aktivovat samozamykanie aj automaticke rozsvecovanie svetiel na OII MR 2007 (nemam maxidot). Tak som sa pytal servisaka ci to ide povedal ze ano a potom som sa ho pytal na cenu tak zacal hadzat ceny ze samozamykanie za 1500 SKKa rozsvecovanie ... uz som ho nenechal dokoncit. Spytal som sa ho ci sa mu to nezda vela, tak mi odpovedal: ved aj tak to mate na firmu. Tak som ho poslal rovno do prdele s takymto jednanim. Neviete co to oficialne stoji, resp da sa to nejako lacnejsie aktivovat?

Inak je to servis Auto Valusek v BA, ze vraj servis roka, neviem zatial som nemal moznost porovnat. Ale viac tam asi nevkrocim, iba ak tak nech riesia reklamacie ako teraz...

udělá ti to každej koumák, kdo vlastní VAS nebo VAG. je to otázka deseti minut. tu cenu možná mechanik střílel, protože na všechny úkony by měli mít oficiální ceník, nebo se to počítá podle časové náročnosti, takže i kdyby počítali půl hodinu, tak by ti mohly účtovat tak 150,- Můj názor. Já když se ptal, kolik bude stát kontrola po prvních 30 tis, tak mi řekli 5 až 8 tis. zeptal jsem se jako za co a proč takovej rozptyl, protože vše funguje a nic krom výměny oleje a filtrů na autě dělat není potřeba... oni se do předu jistí a řeknou víc, pak to obyčejně stojí půlku.

Editováno: , autor: miccap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám Maxík aj auto MR 2007, tak sa budem musieť pozrieť, či to tam mám, alebo nie. Ale to odomykanie po vytiahnutí kľúča zo zapaľovania sa určite dá u každej OII s centrálom nakódovať. Po potiahnutí kľučky sa už celé auto neodomyká ako u Fabie. Ale zase také zlé to nie je. Škoda len, že to nedotiahli k dokonalosti ako u Audi a že sa dvere (len jedny)neotvoria po prvom zatiahnutí vnútornej kľučky. To by bolo fajn. Sakra, nešlo by iba prehodiť zámok?

Přišlo by mi to logický, kdyby to v tomhle režimu fungovalo z vnitřku bez omezení..přece jen to má chránit jen od otevření zvenčí..

ne, je to super na stopařky, ženskou nenapadne vzít za kličku dvakrát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kingo12 Podáno 3.1.2007, 15:39

  Tak som si chcel dat dnes aktivovat samozamykanie aj automaticke rozsvecovanie svetiel na OII MR 2007 (nemam maxidot). Tak som sa pytal servisaka ci to ide povedal ze ano a potom som sa ho pytal na cenu tak zacal hadzat ceny ze samozamykanie za 1500 SKKa rozsvecovanie ... uz som ho nenechal dokoncit. Spytal som sa ho ci sa mu to nezda vela, tak mi odpovedal: ved aj tak to mate na firmu. Tak som ho poslal rovno do prdele s takymto jednanim. Neviete co to oficialne stoji, resp da sa to nejako lacnejsie aktivovat?

Inak je to servis Auto Valusek v BA, ze vraj servis roka, neviem zatial som nemal moznost porovnat. Ale viac tam asi nevkrocim, iba ak tak nech riesia reklamacie ako teraz...

Ja som si dával nastaviť denné svietenie v Porsche KE a vyšlo ma to 500SK, kolegovia v BA to isté... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By si sa divil, aj moja svokra to zvladla otvorit. Ludia tou kluckou maju tendenciu po prvom neuspesnom pokuse zacat skubat, ci to nepovoli. Audi riesenie mi pripada fakt lepsie. Ked som v aute, tak sa nezamykam na safe, aby mi posadka neutiekla, ze?

Jasne, ze tu polozku na Maxiku ide aktivovat napr. cez VAG. Daj v nejakom servise elektrikarovi stovku a mas to. Teda ak nie je totalne natvrdly a ani netusi, co po nom chce a ako sa to robi (aj takych je dost). Zrejme aj ten tvoj pripad tam patri, nevie to, tak zahnojil sialenu cenu a zbavil sa ta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By si sa divil, aj moja svokra to zvladla otvorit. Ludia tou kluckou maju tendenciu po prvom neuspesnom pokuse zacat skubat, ci to nepovoli. Audi riesenie mi pripada fakt lepsie. Ked som v aute, tak sa nezamykam na safe, aby mi posadka neutiekla, ze?

Jasne, ze tu polozku na Maxiku ide aktivovat napr. cez VAG. Daj v nejakom servise elektrikarovi stovku a mas to. Teda ak nie je totalne natvrdly a ani netusi, co po nom chce a ako sa to robi (aj takych je dost). Zrejme aj ten tvoj pripad tam patri, nevie to, tak zahnojil sialenu cenu a zbavil sa ta.

Takže to jde jako položka Vagem přece jen přidat do menu na Maxíku..pokud je to MD MR 2007? Tak to hned v pátek prubnu, budou mi přehrávat software radia..reklamoval jsem na Streamu příjem..a když to půjde, zkusím ho pak vyměnit za MR 2007 B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak je to servis Auto Valusek v BA, ze vraj servis roka, neviem zatial som nemal moznost porovnat. Ale viac tam asi nevkrocim, iba ak tak nech riesia reklamacie ako teraz...

Valušek a servis roka :D:D:D ?

Ak máš niekedy cestu mimo mesta, zastav sa v inde, spravia to za pár minút a podstatne lacnejšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jirik - ak je to prístrojový štít MR2007, tak to musí ísť aktivovať VAGom. Ja som si napríklad takto aktivoval položku, v ktorej sa dá nastaviť, či sa pri zaradení spiatočky sklopí pravé zrkadlo alebo nie. Ale čo z toho, keď to bez doplnenia HW nebehá. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamante, nevis jestli je moznost u tohodle sklapeni zrcatka, aby treba sklapelo jenom v urcity poloze toho štelovacího kolečka? jako třeba kdyby bylo v poloze R, tak že by se sklopilo a kdyby bylo v jakykoli jiny poloze, zustalo by normalne? protože jsou situace, kdy chci mít zrcátko při couvání v normální poloze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamant: Už si píšu seznam do servisu, aby to zas stálo za to, až se tam objevím :) Co za HW by bylo potřeba k tomu zrcátku?Není to vázané na elektriku sedaček nebo tak?

Hany: Já o tom zatím jen někde četl, že by to některé verze údajně měly umět..bral bych to, ale co by všechno k tomu bylo asi potřeba :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no podle me nic, kdyz mas ovladani zrcatek v eletrice, tak to preci musí fachčit.

nebo mmnt, nemate na mysli sklopeni zrcatek jako uplny priklopeni k autu v horizontalni ose? protoze ja ziju v tom, ze se řeší sklopení zrcatka tak, abych videl na obrubník

Já Diamanta taky pochopil, že jde o sklopení na zpátečku,aby viděl obrubník..to bych moc chtěl, ale nikdo o tom nic neví..v servisu, jak by to šlo nakodovat a kde :(

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som si chcel dat dnes aktivovat samozamykanie aj automaticke rozsvecovanie svetiel na OII MR 2007 (nemam maxidot). Tak som sa pytal servisaka ci to ide povedal ze ano a potom som sa ho pytal na cenu tak zacal hadzat ceny ze samozamykanie za 1500 SKKa rozsvecovanie ... uz som ho nenechal dokoncit. Spytal som sa ho ci sa mu to nezda vela, tak mi odpovedal: ved aj tak to mate na firmu. Tak som ho poslal rovno do prdele s takymto jednanim. Neviete co to oficialne stoji, resp da sa to nejako lacnejsie aktivovat?

Inak je to servis Auto Valusek v BA, ze vraj servis roka, neviem zatial som nemal moznost porovnat. Ale viac tam asi nevkrocim, iba ak tak nech riesia reklamacie ako teraz...

Mě ta aktivace "samozamykání" pomocí VAGu přišla na rovných 150 Kč a byly to cca 2 minuty práce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neznatelne? melo by se to sklopit uplne.

jinak obcas jezdim treba i par dni na poloze výhřevu...

Mozna to mam uz tak dost sklopene :smich: , ale proste trosku se to skloni.

A vidis na obrubnik.

Ja to proste nepouzivam. A vyhrev mam zapnuty skoro permanentne -_-

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...