Přejít na obsah

Zesilovač k rádiu Bolero


Doporučené příspěvky

Mám OC III a rádio Bolero, ale vůbec to nehraje, oproti předchozí OC II a swingu je to 1/3 výkonu. Chtěl bych si k tomu hodit zesilovač, ale nikde jsem nenašel zapojení konektorů a jestli má Bolero výstup? Myslím že takové rádio by ho mít mělo, ale který to jsou piny? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš v tom nějakou botu. Nemyslím si, že by Bolero potřebovalo zesilovač, to rozhodně ne. Podívej se pořádně do nastavení, popř. to rozdělej, vyčisti kontakty a zapoj znova. Nebo v nejhorším zajeď do servisu :D Pokud si v autě měnil repro, které mají větší výkon než standartní a potřebují vybudit, tak to je jiná...ale je tohle tvůj případ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky mi to prijde divne, bud si jandec hulchej nebo mas opravdu nekde botu, zkus tovarni nastaveni radia.

Jinak ja sem hudebne spokojeny, rve to dost a ani to nechrci. V O2 jsem mel co to bylo blues ??  to se neda vubec srovnat, to hralo pekne z prdele.

Jinak na Radio Bolero je tu samostatny tema, taky si se mohl dotazat, tam.  Treba to nekdo ochotny presune.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Repro jsem neměnil, taky mi příjde že je tam něco špatně. Od poloviny hlasitosti to hraje stejně a už nezesiluje. I když to dám naplno. Výškám by se celkem chtělo, ale jak nastoupí basy, tak ten první okamžik cca 1s to zaduní a hned se to ztlumí cca na tu polovinu výkonu. Jak kdyby byl v autě nějakej senzor kteréj by to ztlumil. Nemuže to dělat konfotrní telefonování. Nastavení jsem prolezl snad všechny. Mám rádio naplno a v klidu se můžu se spolujezdcem bavit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...