Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

to je píčovina !!! Long vypadá tak, že má zesílenej nejen středovej sloupek, ale je i stejně silnej pás mezi dveřmi. Tzn. že všechno, vč. dveří, zůstává stejný. Pouze se doprostřed auta "vloží" rozšiřující pás plechu od podlahy až po střechu. Takže na těch fotkách žádnej LONG není.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ne rovinu, já zase ten text inzerátu ani nečet. On ten opravdovej long bude po letech velká rarita, protože jich bylo vyrobeno málo (ví někdo kolik ?). V podtsatě se o to zasloužil svým způsobem Miloš Zeman, kterej se jako tehdejší premier do normální verze obtížně soukal. Tak díky za raritku, Miloši   :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, sice se to netýká Superba, ale tady máte typický příklad extrémního stočení tachometru:

Majetele tohoto Sprintera znám, prodával ho minulý rok a měl najeto 800tis km.

Takže stočeno o minimálně 550tis km!!!!!!!!!

Auto jsem viděl naživo a na budíkách dle inzerátu 245tis, to je hnus co?

http://www.sauto.cz/uzitkova/detail/mercedes-benz/sprinter/15894779?goFrom=po

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to si ani nedělali nějaký vrásky s nějakou výměnou sedaček nebo volantu. Radši řekli, že v tom jezdil špekatej nafrčenej chlap, ale jinak že je to v super stavu :kol-27: .

Viděl jsem koně blejt, hada chcát, ale to jsem ještě opravdu nezažil. A je docela dost možné dle majitele, že to je stočené i o 600tis, protože před rokem to auto prodával do jiného bazaru :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...