Přejít na obsah

Body, body


Jar_da

Doporučené příspěvky

Tak jsem včera zařizoval asi tisíc věcí ve městě a jednou jsem zapoměl rozsvítit, co čert nechtěl, hned za prvním rohem na konci ulice hlídka, jen jsem je viděl, hned jsem svítil, bohužel mé rozsvícení uviděli. No pokuta 200,- Kč a jeden bod v pr.., Byli slušní, prý bohužel za takovou blbost je jeden bod, to kdyby jste se otáčel v křižovatce, to je bez bodů ?????

Tak tedy já jeden bod,

v sousedním téma Mob dva body,

jsme sami?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zatím plný počet, ale radši nebudu moc křičet aby se mi to nevymstilo. Jinak za celou řidičskou kariéru mám za sebou 2 pokuty:

- 500Kč nezastavení na stopce (podotýkám na přehledné křižovatce, nikoho jsem neohrozil, bylo prázdno, v dálce pouze jedno auto - bohužel bylo policejní)

- 200Kč za ohození policajta při projetí louží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně že 100k, jenom 40k jsem platil jedný pojišťovně, k tomu bonus pokuta 15,5k, atd... :t

To jsi boural pod vlivem, ne? :blink:

Tak nějak to bylo,,,radši si to moc nepamatuju... :ph34r: to tvoje ohození orgána je ale super, za to bych klidně zaplatil i 1000,-...jenom abych se moh smát :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně že 100k, jenom 40k jsem platil jedný pojišťovně, k tomu bonus pokuta 15,5k, atd... :t

To jsi boural pod vlivem, ne? :blink:

Tak nějak to bylo,,,radši si to moc nepamatuju... :ph34r: to tvoje ohození orgána je ale super, za to bych klidně zaplatil i 1000,-...jenom abych se moh smát :smich::smich:

Ten litr to by byla good cena!!! :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rámci co nejnižší pokuty jsem samozřejmě předstíral, že mě to hrozně mrzí, ale mohl si za to sám, neměl tak blbě stát. lol

Jednou jsem dostal pokutu, kdy orgán řídil dopravu a stál v křižovatce tak blbě, že nešlo projet za jeho zádama,,, :angry: ta bestie ještě ukazoval, ať jedu předem a když jsem byl na jeho úrovni, tak mi skočil do cesty, že jsem to těsně ubrzdil a začal řvát, že jsem ho chtěl přeject...:076 nakonec mi dal litr za nedání přednosti v jízdě..což byla úplná blbost...bohužel jsem tenkrát měl papíry čerstvě, tak jsem se ani nebránil... <_< ani nechtěl nic slevit, viděl auto, na který by vydělával 10 let a musel si zgustnout... :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý taky bylo, když mě zastavila hlídka ve 2 hodiny ráno v Plzni a na otázku kam jedu, jsem pravdivě odpověděl, že z Rakovníka do Kladna. Samozřejmě následovala otázka, jestli jsem nepožil :smich:

Máme každej rok školení řidičů a školitel nás poučil, že na otázku kam jedeš máš odpovídat, že do toho jim nic není... :smich: to samý, jako že při řízení auta máš u sebe mít jen řidičák a doklady k autu,,,a nemaj právo chtít občanku. Tu jim ukážeš až když třeba vystoupíš... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme každej rok školení řidičů a školitel nás poučil, že na otázku kam jedeš máš odpovídat, že do toho jim nic není... :smich:

Jj, to vím, ale já jsem mu to tak podal schválně, chtěl jsem vidět jak bude reagovat, protože Plzeň je od Rakovníka na opačnou stranu než Kladno. Ale nelhal jsem, jen jsem si udělal zajížďku kvůli jedné slečně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme každej rok školení řidičů a školitel nás poučil, že na otázku kam jedeš máš odpovídat, že do toho jim nic není... :smich:

Jj, to vím, ale já jsem mu to tak podal schválně, chtěl jsem vidět jak bude reagovat, protože Plzeň je od Rakovníka na opačnou stranu než Kladno. Ale nelhal jsem, jen jsem si udělal zajížďku kvůli jedné slečně ;)

Aha, já nepochopil ty směry... :unsure: do Plzně teda občas zajedu, ale okolo to moc neznám... :huh: tak to bylo dobrý ho takhle potrápit.. :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to viditě, klep,klep-zatím bez bodu, ale za ty 2 roky co mám papíry tak sem platil jen jednou pokutu a to za 1000,-.......měl jsem ještě favorita a na přechodu jsem přehlídl bílou fabii - fabie jen poškrábaná, ale favorit na odpis...........nasralo mě to pořádně ptž sem ho akorát vezl na prodej, takže jsem ráno rozstřelil favorita a za 4 hodiny potom sem si jel pro fabii a stou do dnes bez nehody - klep, klep

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO ja to ani nemuzu pocitat. 500,- za pruh na okne. pak 300,- za modry parkovacky. 200,- za neony. 1000,- za 95km/h v obci a pul roku papiry v p....i . a za bodovej system mi jen hrozili 2 bodama a 2000,- za folie ve predu a tak sem jim rekl, ze je hned sundam az budu doma a jak to vipada uz je to 3 tejdny a jeste sem nebyl doma :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...