Přejít na obsah

Body, body


Jar_da

Doporučené příspěvky

Dobrý taky bylo, když mě zastavila hlídka ve 2 hodiny ráno v Plzni a na otázku kam jedu, jsem pravdivě odpověděl, že z Rakovníka do Kladna. Samozřejmě následovala otázka, jestli jsem nepožil :smich:

Máme každej rok školení řidičů a školitel nás poučil, že na otázku kam jedeš máš odpovídat, že do toho jim nic není... :smich: to samý, jako že při řízení auta máš u sebe mít jen řidičák a doklady k autu,,,a nemaj právo chtít občanku. Tu jim ukážeš až když třeba vystoupíš... lol

nemáš tak úplně pravdu. Radši než na názory nějakýho čičmundy si udělej vlastní úsudek: prokázání totožnosti znamená prokázání jména, příjmění, narození a bydliště (a koukni na řidičák, jestli tam máš adrese - asi ne, co?). Prokázání totožnosti po tobě může chtít při spáchání přestupku - a to jakkéhokoliv i při řízení vozidla. Tím pádem se pak vystavuješ riziku, že budeš předveden ke zjištění totožnosti a mně by to za tu hodinu ztracenou někde na nějaký služebně nestálo. přesný změní § tu vypisovat nebudu. najdi si zákon o policii a přestupkový zákon a počti si. Zásadním problémem je, že jsou u nás policajti málo vzdělávaní a druhá chyba je, jak jsou u nás vnímaní. To není nějakej pitomec co stojí u silnice, případně nějaká kráva... To je nejnižší článek státní správy!!! On představuje státní moc! A z toho se odvíjí všechno další. Stát je mocenská organizace a je dobře legislativně vybavena... Jen málo policistů však zná všechno co můžou... dobře pro nás... když jsem nedávno, v rámci studia na započet ze správního práva, nalezl jeden velmi zajímavý § v zákoně o -městské policii, který v takovém změní v zákoně o Policii ČR není a je třeba si pomáhat jiným § (je tam potřeba ještě jeden úkon učinit navíc - je to zcela legální!!!!), tak by bylo možné jej užít per analogian... no ale vysvětlujte průměrnému policajtovi co to je... a tak je to se vším. Kdybys narazil na policistu, který si chce hrát a má znalosti (už jsem měl tu čest), tak věř, že neuspěješ! S ničím! Vždycky si najde skulinu na čem Tě potrápí atd...

Editováno: , autor: Aidolon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý taky bylo, když mě zastavila hlídka ve 2 hodiny ráno v Plzni a na otázku kam jedu, jsem pravdivě odpověděl, že z Rakovníka do Kladna. Samozřejmě následovala otázka, jestli jsem nepožil :smich:

Máme každej rok školení řidičů a školitel nás poučil, že na otázku kam jedeš máš odpovídat, že do toho jim nic není... :smich: to samý, jako že při řízení auta máš u sebe mít jen řidičák a doklady k autu,,,a nemaj právo chtít občanku. Tu jim ukážeš až když třeba vystoupíš... lol

nemáš tak úplně pravdu. Radši než na názory nějakýho čičmundy si udělej vlastní úsudek: prokázání totožnosti znamená prokázání jména, příjmění, narození a bydliště. Prokázání totožnosti po tobě může chtít při spáchání přestupku - a to jakkéhokoliv i při řízení vozidla. Tím pádem se pak vystavuješ riziku, že budeš předveden ke zjištění totožnosti a mně by to za tu hodinu ztracenou někde na nějaký služebně nestálo. přesný změní § tu vypisovat nebudu. najdi si zákon o policii a přestupkový zákon a počti si. Zásadním problémem je, že jsou u nás policajti málo vzdělávaní a druhá chyba je, jak jsou u nás vnímaní. To není nějakej pitomec co stojí u silnice, případně nějaká kráva... To je nejnižší článek státní správy!!! On představuje státní moc! A z toho se odvíjí všechno další. Stát je mocenská organizace a je dobře legislativně vybavena... Jen málo policistů však zná všechno co můžou... dobře pro nás... když jsem nedávno, v rámci studia na započet ze správního práva, nalezl jeden velmi zajímavý § v zákoně o -městské policii, který v takovém změní v zákoně o Policii ČR není a je třeba si pomáhat jiným § (je tam potřeba ještě jeden úkon učinit navíc - je to zcela legální!!!!), tak by bylo možné jej užít per analogian... no ale vysvětlujte průměrnému policajtovi co to je... a tak je to se vším. Kdybys narazil na policistu, který si chce hrát a má znalosti (už jsem měl tu čest), tak věř, že neuspěješ! S ničím! Vždycky si najde skulinu na čem Tě potrápí atd...

Moudrá to slova :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý taky bylo, když mě zastavila hlídka ve 2 hodiny ráno v Plzni a na otázku kam jedu, jsem pravdivě odpověděl, že z Rakovníka do Kladna. Samozřejmě následovala otázka, jestli jsem nepožil :smich:

Máme každej rok školení řidičů a školitel nás poučil, že na otázku kam jedeš máš odpovídat, že do toho jim nic není... :smich: to samý, jako že při řízení auta máš u sebe mít jen řidičák a doklady k autu,,,a nemaj právo chtít občanku. Tu jim ukážeš až když třeba vystoupíš... lol

nemáš tak úplně pravdu. Radši než na názory nějakýho čičmundy si udělej vlastní úsudek: prokázání totožnosti znamená prokázání jména, příjmění, narození a bydliště. Prokázání totožnosti po tobě může chtít při spáchání přestupku - a to jakkéhokoliv i při řízení vozidla. Tím pádem se pak vystavuješ riziku, že budeš předveden ke zjištění totožnosti a mně by to za tu hodinu ztracenou někde na nějaký služebně nestálo. přesný změní § tu vypisovat nebudu. najdi si zákon o policii a přestupkový zákon a počti si. Zásadním problémem je, že jsou u nás policajti málo vzdělávaní a druhá chyba je, jak jsou u nás vnímaní. To není nějakej pitomec co stojí u silnice, případně nějaká kráva... To je nejnižší článek státní správy!!! On představuje státní moc! A z toho se odvíjí všechno další. Stát je mocenská organizace a je dobře legislativně vybavena... Jen málo policistů však zná všechno co můžou... dobře pro nás... když jsem nedávno, v rámci studia na započet ze správního práva, nalezl jeden velmi zajímavý § v zákoně o -městské policii, který v takovém změní v zákoně o Policii ČR není a je třeba si pomáhat jiným § (je tam potřeba ještě jeden úkon učinit navíc - je to zcela legální!!!!), tak by bylo možné jej užít per analogian... no ale vysvětlujte průměrnému policajtovi co to je... a tak je to se vším. Kdybys narazil na policistu, který si chce hrát a má znalosti (už jsem měl tu čest), tak věř, že neuspěješ! S ničím! Vždycky si najde skulinu na čem Tě potrápí atd...

Moudrá to slova :)

takový jsem já :D nuf nuf samochvála? nebo co to tu smrdí :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý taky bylo, když mě zastavila hlídka ve 2 hodiny ráno v Plzni a na otázku kam jedu, jsem pravdivě odpověděl, že z Rakovníka do Kladna. Samozřejmě následovala otázka, jestli jsem nepožil :smich:

Máme každej rok školení řidičů a školitel nás poučil, že na otázku kam jedeš máš odpovídat, že do toho jim nic není... :smich: to samý, jako že při řízení auta máš u sebe mít jen řidičák a doklady k autu,,,a nemaj právo chtít občanku. Tu jim ukážeš až když třeba vystoupíš... lol

nemáš tak úplně pravdu. Radši než na názory nějakýho čičmundy si udělej vlastní úsudek: prokázání totožnosti znamená prokázání jména, příjmění, narození a bydliště. Prokázání totožnosti po tobě může chtít při spáchání přestupku - a to jakkéhokoliv i při řízení vozidla. Tím pádem se pak vystavuješ riziku, že budeš předveden ke zjištění totožnosti a mně by to za tu hodinu ztracenou někde na nějaký služebně nestálo. přesný změní § tu vypisovat nebudu. najdi si zákon o policii a přestupkový zákon a počti si. Zásadním problémem je, že jsou u nás policajti málo vzdělávaní a druhá chyba je, jak jsou u nás vnímaní. To není nějakej pitomec co stojí u silnice, případně nějaká kráva... To je nejnižší článek státní správy!!! On představuje státní moc! A z toho se odvíjí všechno další. Stát je mocenská organizace a je dobře legislativně vybavena... Jen málo policistů však zná všechno co můžou... dobře pro nás... když jsem nedávno, v rámci studia na započet ze správního práva, nalezl jeden velmi zajímavý § v zákoně o -městské policii, který v takovém změní v zákoně o Policii ČR není a je třeba si pomáhat jiným § (je tam potřeba ještě jeden úkon učinit navíc - je to zcela legální!!!!), tak by bylo možné jej užít per analogian... no ale vysvětlujte průměrnému policajtovi co to je... a tak je to se vším. Kdybys narazil na policistu, který si chce hrát a má znalosti (už jsem měl tu čest), tak věř, že neuspěješ! S ničím! Vždycky si najde skulinu na čem Tě potrápí atd...

Moudrá to slova :)

takový jsem já :D nuf nuf samochvála? nebo co to tu smrdí :smich:

Jj, s policajtem se nemá cenu hádat, když chce, tak si vždy něco najde, ael jako psychologický nástroj je dobré si opsat služební číslo, to znejístí snad každý ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, s policajtem se nemá cenu hádat, když chce, tak si vždy něco najde, ael jako psychologický nástroj je dobré si opsat služební číslo, to znejístí snad každý ;)

To bych zas az tak netvrdil, tim ho akorat nastves nebo rozesmejes, protoze vi, ze ty mu nemuzes vubec nic...

Editováno: , autor: Farnell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...