Přejít na obsah

Body, body


Jar_da

Doporučené příspěvky

Perlička: Městský Policista v Brně včera ve dvě ráno, "Tak pane ridiči foukneme si" je to zbytečný ale klidně. Vytáhl z auta digitální detektor dal ho asi 5 cm od obličeje a "foukněte"- foukám - "málo musíte víc" - foukám víc a nic. Pane strážníku nechybí tam plastový nástavec do úst? "Chybí, nedali nám je, protože jsou na jedno použití a jsou drahý, jeden 6,-Kč, mašina stojí 70tis. a musím ji hlídat je to na pytel" Tak to už jsem nevydržel a že foukat v tom případě už nebudu a strážník "O.K. " a pápá. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perlička: Městský Policista v Brně včera ve dvě ráno, "Tak pane ridiči foukneme si" je to zbytečný ale klidně. Vytáhl z auta digitální detektor dal ho asi 5 cm od obličeje a "foukněte"- foukám - "málo musíte víc" - foukám víc a nic. Pane strážníku nechybí tam plastový nástavec do úst? "Chybí, nedali nám je, protože jsou na jedno použití a jsou drahý, jeden 6,-Kč, mašina stojí 70tis. a musím ji hlídat je to na pytel" Tak to už jsem nevydržel a že foukat v tom případě už nebudu a strážník "O.K. " a pápá. lol

Tak to je dobrý.. :smich::smich: se divim, že se nesnažil ti nařídit to strčit do pusy a fouknout bez náhubku.. :D jsou schopný všeho a zvlášť, když třeba člověk jede sám,, -_- jsem zvědavej, jak zítra dojedu přes celou republiku do MB..když maj kluci toho krišota.. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perlička: Městský Policista v Brně včera ve dvě ráno, "Tak pane ridiči foukneme si" je to zbytečný ale klidně. Vytáhl z auta digitální detektor dal ho asi 5 cm od obličeje a "foukněte"- foukám - "málo musíte víc" - foukám víc a nic. Pane strážníku nechybí tam plastový nástavec do úst? "Chybí, nedali nám je, protože jsou na jedno použití a jsou drahý, jeden 6,-Kč, mašina stojí 70tis. a musím ji hlídat je to na pytel" Tak to už jsem nevydržel a že foukat v tom případě už nebudu a strážník "O.K. " a pápá. lol

Pockej to myslis vazne nebo si tady delas dobry den? Protoze je to asi mesic, co jsem v noci foukal a rika mi, nahubek je vas, doporucuji si ho schovat na priste, protoze nebudou a oba se smali... A ono je to tady, dosel peniz!!! Jsem si je mel schovavat a ted jim je vyprane prodavat za 4 kacky Z5... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Perlička: Městský Policista v Brně včera ve dvě ráno, "Tak pane ridiči foukneme si" je to zbytečný ale klidně. Vytáhl z auta digitální detektor dal ho asi 5 cm od obličeje a "foukněte"- foukám - "málo musíte víc" - foukám víc a nic. Pane strážníku nechybí tam plastový nástavec do úst? "Chybí, nedali nám je, protože jsou na jedno použití a jsou drahý, jeden 6,-Kč, mašina stojí 70tis. a musím ji hlídat je to na pytel" Tak to už jsem nevydržel a že foukat v tom případě už nebudu a strážník "O.K. " a pápá. lol

Tak to je bomba, se tu snad roztrhám smíchy :smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich:

Za svou řidičskou kariéru dvě pokuty za nehody 400,- a 500,- a jednou 200,- za špatný parkování. Jinak zatím bez bodů a jezdím stejně jak před bodama. :palec2:

A jinak mi přijde, že ty prasácký řidiči si ten měsíc klidu nějak vybíraj. Někdy už mě to fakt :horse: , co ty lidi předváděj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím sem na nule a při vzrůstajícím počtu radarů v Praze se divím že to tak stále je. BTW: nevíte kdy mají nainstalovat ty kamerové radary na jižní spojce?

Jinak sem za těch 8 let řízení dostal dvě pokuty:

- 300,- za 83 ve vesnici

- 400,- za botičku a její (a samolepky z okna) sundání ;)

zatím klep klep klep štěstí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak predjizdeni pres plnou...za 300 bez bodu lol  lol

Tak to gratuluju. -_- Jak jsi toho docílil?

pani na urade byla velmi rozumna a naprosto v pohode se s ni dalo mluvit tak ze to nebylo predjizdeni ale objizdeni ;)

Tak ještě že ti to takhle dopadlo,, :D ,zjišťuju, že s panima na úřadech je to lepší, než když tam sedí nějakej kok.t, kterýho se.e, že mu stará večer nedala a pak se na nás hojí.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě že ti to takhle dopadlo,, :D ,zjišťuju, že s panima na úřadech je to lepší, než když tam sedí nějakej kok.t, kterýho se.e, že mu stará večer nedala a pak se na nás hojí.. lol

zatim mam dve zkusenosti a obe naprosto na pohodu...jednou jsem neplatil vubec nic a ted ty 300...nejdriv jsem premyslel ze bych si to predvolani neprevzal a ted jsem red ze jsem to tak neudelal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pánové ,dneska mě zastavil policajt a chtěl vidět doklady . No a co myslíte že jsem zjistil ? už měsíc jezdim bez povinného ručení .Skončil mi leasing a já měl zato ,že se to automaticky prodlouží jako minule ,ale ono nic. Kdo uhodno jak to na silnici dopadlo ? ........ :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u nas body moc neberu, asi preto ze niesu, ale podelim sa s vami o moje zazitky. Bude to taka mensia poviedka pretoze som na ne patricne hrdy :D jedna pokutka radar na 40tke mi nameral 96km/h ,lenze mal ho priamo na znacku obce, svina. stalo ma to 30minut prosikania a 2000sk. dalsia obehol som policajny Passat na plnej ciare v zakrute a snazil sa mu ujst, podotykam ze to bol jeho subjektivny nazor pretoze som sa ponahlal do firmy a bol som v oblepenom firemnom aute, pokuta 2000sk a ze ked ma nabuduce chyti aj kebyze zle parkujem, vezme mi vodicak do smrti :) fakt ferovy policajt. dalsia pokuta, obiehanie kolony aut cez prechody pre chodcov a trubenie na nich. ale podotykam ze to bolo v ramci bezpecnosti aby som nedajboze niekoho nezrazil. pokuta 2000sk. dalsich 2000sk za ubiehanie policajnej Fabie cez plnu ciaru, aby ste boli v obraze mal by som nosit okuliare, lenze potom nevyzeram drsne, iba inteligentne :p a teraz uz len tak zhruba, ohrozenie pohlavneho organu na prechode, teda stal tam ako blbec a mne vyletelo auto z vedlajsej tak som si musel vybrat bud on uskoci alebo nacnem kufor auta predo mnou. ked som preletel okolo este som pocul ako piska na pistalke za mnou :D dufam ze ste sa pobavili, ja uz radsej nic nespominal lebo ked si tu pocitam tie cifry tak mi chodi mraz po riti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...