Přejít na obsah

Rapid SPORT


Popu

Doporučené příspěvky

Již co nevidět bude v prodeji nový paket SPORT pro Rapida
Je pravda ze z konceptu RAPID SPORT toho moc nepřevzal, jenom zadní odtrhovou lištu, ale buďme rádi aspoň za nějakou individualizaci ;) .... uvidíme a třeba časem přibude něco dalšího.

 

 

post-58977-0-87335000-1415760850_thumb.j    post-58977-0-50512700-1415760857_thumb.j    post-58977-0-38883900-1415760863_thumb.j    post-58977-0-31308100-1415760865_thumb.j    post-58977-0-96486100-1415760870_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všimli jste si jak má hladké prahy? A ne jak ty naše strupate :kol-44:

Holt na výstavu se auto vždy vymazlí (sníží pomocí stěhovacích popruhů, dají velký kola....) a sériovka ta pak vypadá prostě sériově. Ty strupatý prahy jsou ale v sérii fakt děsný, sice jsou asi odolný, ale jinak bleeeee.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rapid jde dobře načančat a nafotit. Bohužel když ho vidíte v provozu, tak už takový fešák není. Všechny detaily zabije strašně malá šířka auta a taky výška. Jako polooffroad možná, jinak hnus.. Kolikrát nevím jestli je to Rapid nebo Citigo.. Předváděčky jsou kapitola sama pro sebe, prostě šaškárna. Když vidím reklamy na Rapida nebo teď na Fábku, všimli jste si jak se auto pohupuje? Protože má krátké pružiny jak sviňa nebo fakt postahované kurtnou. Každý ví že je hezčí nižší, tak ho proč ho udělali jak traktor do pole? Nebo proč se nedá připlatit nižší podvozek jako u jiných modelů? To mně hlava nebere..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda všude slýchávám jak si ho hodně lidí plete s Octávií, takže asi i Octavia je hnusná :) Za mě Rapid zatím nejhezčí Škodovka ( ještě jsem neviděl Fabii ),

 

Frantící jsou víc houpavý a mají daleko víc zvedlej podvozek - to asi nikomu nevadí.

 

Je zajímavý, že kamkoliv jsem přijel, tak aniž bych se někoho ptal nebo sám to téma začal, tak každý hned, jé ty máš pěkný auto... Stačí aby to mělo pěkná kola, černou střechu a vypadá to fakt pěkně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kéž bych ho dostal.. Jinak mně bylo jedno co to je za značku, limit byl 300 tis a k tomu ještě dobré financování. Proto vyhrál Rapid.. Já nejsu škodovkář, takže umím napsat i kritiku. Ale jinak se s tím dá jezdit po všech úpravách co už jsem do toho nacpal..

Editováno: , autor: mx6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMHO hodně záleží, v jaké barvě ho v "reálu" uvidíš. V bílé (a obecně ve svetlých barvách) vypadá i v reálu velmi dobře .... v tmavých barvách už je to horší - hodně detailů zanikne.

Ale stejný pocit mám i u O3 - ve světlých barvách je krásná, ve tmavých je to takový "ubožáček"... ostatně, zatímco třeba O2ek člověk viděl ve tmavých barvách kvanta, tak O3 jsem v čemkoli tmavém snad ještě neviděl, zatímco v bílé jich jezdí strašně moc... nebude to náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rapid jde dobře načančat a nafotit. Bohužel když ho vidíte v provozu, tak už takový fešák není. Všechny detaily zabije strašně malá šířka auta a taky výška. Jako polooffroad možná, jinak hnus.. Kolikrát nevím jestli je to Rapid nebo Citigo.. Předváděčky jsou kapitola sama pro sebe, prostě šaškárna. Když vidím reklamy na Rapida nebo teď na Fábku, všimli jste si jak se auto pohupuje? Protože má krátké pružiny jak sviňa nebo fakt postahované kurtnou. Každý ví že je hezčí nižší, tak ho proč ho udělali jak traktor do pole? Nebo proč se nedá připlatit nižší podvozek jako u jiných modelů? To mně hlava nebere..

Já bych si tedy auto, které se mi nelíbí, nekoupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...