Jump to content

Ostatní

100 topics in this forum

1. Škoda RAPID 1 2 3 4 56

• 1.4k replies
    • 243.9k views
  2. Koupě ojetého Rapida 1 2 3

• 60 replies
    • 20.6k views
    • 41 replies
    • 53k views
    • 900 replies
    • 161k views
  3. Škoda Rapid facelift 1 2 3 4 14

• 343 replies
    • 82.6k views
  4. Vady a neduhy 1 2 3 4 27

• 662 replies
    • 127.6k views
    • 147 replies
    • 66.1k views
    • 2.2k replies
    • 177.6k views
    • 423 replies
    • 77.6k views
    • 657 replies
    • 112.2k views
    • 71 replies
    • 35.2k views
  5. Srazy Škoda Rapid

• 4 replies
    • 10.2k views
    • 0 replies
    • 8.5k views
  6. Rada s výběrem Rapid vs Fabia III 1 2 3 4

• 85 replies
    • 35.9k views
  7. Rapid v médiích

• 4 replies
    • 3.9k views
    • 58 replies
    • 23k views
  8. Samolepka na skle

• 3 replies
    • 2.2k views
    • 4 replies
    • 3k views
    • 17 replies
    • 6.6k views
    • 6 replies
    • 3.3k views
    • 27 replies
    • 14.1k views
    • 14 replies
    • 5.2k views
    • 0 replies
    • 3k views
    • 19 replies
    • 9k views
  9. Konec Rapidu 1 2 3 4

• 76 replies
    • 21.8k views

• Aktuální příspěvky

• Nevím jak dnes, ale když jsem před dvěma roky kupoval klokana, byla kamera za příplatek, tak jsem raději připlatil za pro mě použitelnější věci,  např. varioflex, tažné, nebo vyhřívané čelní sklo a sklopná opěrka spolujezdce. Když jsem zvažoval do čeho dále nalít vatu, jestli kameru, nebo hlídání mrtvého úhlu, vyhrál mrtvý úhel a nelituji toho, byť by mě samozřejmě nevadilo, pokud bych ji tam měl ... ale léta parkuji na zrcátka a jako sichr pípáky, tak si počkám až bude povinná a bez samostatného příplatku.
    • nevypadá věru zle ... když už jsi nakousl ty Nexeny, nemohu na ně říci ani popel
    • @Jan Vincenec Za stejnou cenu jak na ACI jsou i na skoda-dily.cz   Jak je to s těmi C a D revizemi, ví někdo?
    • Na autosalonech už jsou sedl jsem si a prozkoumal a za tu cenu povedené. Vše bytelné, uvnitř 2 zásuvky na 12V, držák na mobil se dá sundat krytka přes to, tablet s dobrou odezvou a čitelností, v kufru mezipodlaha, palubka nevrže jako u škodovek v salonu, řazení bez vůlí, tažné není problém, vyhřívání sedaček v průběhu jara, dodání 3 měsíce. Ty příčníky mají vymyšlené, ale složitý postup, pro dva co nepotřebují kufr a jezdí kolem komína Fabia krátká nebo Kamiq nedává smysl. Pneu z výroby Continental nebo Bridgestone, žádný Nexeny, Kumho nevedou 😀.  
    • Pokud to bude originál, tak je to jen na pásce. Na OII Scout mi je tenkrát kvůli opravě měnili a po 5 letech tam nebyl ani bordel ani rez, důležité je to holt dobře připravit a nalepit, páska vyplňuje skoro celý prostor toho lemu (alespoň u těch originálů).
  • Create New...