Přejít na obsah

Držák telefonu


Tragedie_v_JZD

Doporučené příspěvky

na to co to má splňovat ano...

 

Musíš koukat na to, za jakým účelem byl tenhle držák takhle vymyšlený.

 

Držák telefonu na sklo nebo na palubku je možná hezký, ale sakra nebezpečný. Často se mi stalo u navigace, že se za ní "schoval" člověk, cyklista apod.  Prostě to brání ve výhledu.

 

Tohle tím ramenem krásně kopíruje palubku a nebrání vůbec ve výhledu.

 

Držák do výdechů ventilace je možná lepší, pro mě zase nepraktický a držák telefonu používám pouze při navigaci v telefonu a to je jednou za uherák...

 

+ pro ty co to používají pořád, je ergonomicky lepší...

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlob se na me, ale to me prijde nejaky divny. Ja mam ted drzak telefonu na skle, uple tesne nad palubkou a i kdyz v nem je telefon, je za nim z meho uhlu pohledu ridice videt jen kapota auta. Ve vyhledu v zadnem pripade nebrani. Nevim kolik meris, ja 185cm. Vyska samozrejme muze hrat roli, ale od toho je nastavitelne sedadlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, to hraje roli, já měřím 177cm a mám sedadlo co nejníže a opěradlo trošku položený

 

jednoduše řečeno, mému posedu něco většího už při určitých situacích brání ve výhledu...

 

To je jak u Peugeota, chvástal se jak dal budíky nahoru aby každý na ně super viděl, ale pak nemalá skupina lidí co nějak měří, mají nějak nastavený volant apod. na budíky prostě nevidí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

to vypadá hodně zajímavě, ale zase u mě "problém" ... nevím, zda bych chtěl něco, co se bude lepit na palubní desku... zatím jsem spíš přívržencem držáku na sklo...

 

myslel jsem tento držák mobilu ---> http://www.smarty.cz/FIXER-drzak-Microsoft-Lumia-640/17217/Produkt

 

a tento držák na sklo ---> http://www.smarty.cz/Flexibilni-rameno-na-sklo-pro-drzaky-FIXER/5315/Produkt

 

nemáte s tím Fixerem náhodou někdo zkušenosti???? díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zas nechtěl nic, co musim pokaždý vyndat z kaslíku a připlácnout na okno. Z logických důvodů držák na okně nenechávám. Držák do výdechu ventilace se mi nelíbí. Ta kostka není škaredá, může tam být pořád. Sednu do auta, vezmu telefon, přimáčknu na kostku a hotovo. Mám ještě jednoúčelovou navigaci s držákem na okno. Na mě by to bylo moc práce pořád to štelovat, abych na to dobře viděl.

Ale ještě tu kostku nemám, třeba to zas taková výhra nebude. 

Editováno: , autor: waleri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jenom se přidám, koupil jsem klon G21 a válí se mi ve skříni - na zakulacený palubce to prostě nedrží a já ho hlavně koupil v létě, takže na rozpálený už tuplem ne.

Když jsem ho šoupnul na zkoušku na tu druhou/rovnější půlku palubky, už to bylo cajk, ale nepoužitelný :)

+ zanechávalo to kolečko na palubce, takže za mě nejlepší je na sklo nebo do výdechů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...