Přejít na obsah

Auto se samo zamyká


vaflik

Doporučené příspěvky

Pokud se Ti sama zamkne po odemčení DO a ty neotevřeš dveře ,tak se potom automaticky zamkne.V případě ,kdy budeš mít nefunkční mikrospínač v zámku,tak se Ti zamkne i po otevření dveří.V lepším případě budeš mít to štěstí,že budeš mít klíče v kapse a ne v zamčeném autě na sedačce nebo v spínačce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se Ti sama zamkne po odemčení DO a ty neotevřeš dveře ,tak se potom automaticky zamkne.V případě ,kdy budeš mít nefunkční mikrospínač v zámku,tak se Ti zamkne i po otevření dveří.V lepším případě budeš mít to štěstí,že budeš mít klíče v kapse a ne v zamčeném autě na sedačce nebo v spínačce.....

Pokud se odemkne auto pres dalku a neotevru dvere, je to tak chytre ze se to samo zamkne po nejake dobe? Jaka to musi byti doba a jde to i s dodelavanou mkoncernovou dalkou? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jestli se ti to zavírá i při otevřených dveřích, tak je to ten zámek ve dveřích u řidiče. Poznáš to i podle toho, že otevřeš dveře a nesvítí ti stropní světlo a když vypneš motor a necháš svítit světla a otevřeš dveře, tak ti nehouká zvuková signalizace. Z toho zámku prostě nejde informace, co se děje. Zámek se v servisu pohybuje okolo 3 800 Kč myslím bez daně. Pokud ho nebudeš mít v ruce, na vrakáči ho nekupuj, jsou si hodně podobné. Můžeš ho koupit a nebude ti pasovat. Servis ti ho taky neobjedná, dokud ho nevymontují. Jinak myslím, že cosby tady psal, že to opravuje asi za 1 000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

Měl jsem v Octavia 1 2000 combi centrál bez dálky. Prostě když se mechanicky zamknuly jedny dveře zamknulo se celý auto. Fungovalo to určitě spolehlivě. Akorát mám dojem že mohly blbnout nějaké dveřní spínače protože občas se chovalo podivně vnitřní světlo v závislosti na otevření dveří. Pak jsem si nechal namontovat alarm Mistral podle mě u spolehlivého člověka. Jenže od té doby se děje toto:

 

  • Auto zamčené, alarm ativní, přijdu k autu
  • dálkou odemknu, alarm se vyplne, auto se odemkne
  • otevřu nějaké dveře něco strčím do auta
  • dveře zabouchnu a .. CVAK - zamkne se centrál, ALE neaktivuje se alarm
  • tedy to celé jde napravit tím že dálkou zamknu/aktivuji alarm a pak odemknu/deaktivuji alarm

 

Tu záhadné zamknutí se mi stalo dokonce už i bez manipulace s dveřmi. Odemknu, nastoupím, nastartuju, ujedu 5m a CVAK jsem zamčený.

 

Může jít opravdu o špatný signál z dveřních spínačů? Skoro se mi nezdá že by za to mohl alarm, protože centrál se zamkne ale alarm se neaktivuje. Kdyby byla závada v alarmu tak se to asi spíš zamkne PLUS aktivuje alarm ne?

 

Dík za názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám snad (ŤUK ŤUK) opraveno. Odpojení alarmu nepomohlo závada tedy byla v původním centrálu. Nejčastěji se auto zamklo nebo odemklo při bouchnutí dveřmi řidiče. Napadlo mě tedy odpojit signálové káblíky od zámku v těch dveřích. Přerušil jsem tedy 4 vodiče. Výsledek je ten že od řidiče už nelze klíčkem ovládat centrál ale to mě nevadí na to používám dálkáč. A navíc to vlastně ani nemůžu tak použít protože když bych odemknul klíčkem spustí se alarm.

 

Závada tedy s největší pravděpodobností byla na mikrospínačích zámku - bouchnutím dveřmi to vyslalo falešný signál buď zamkni nebo odemkni. Zámek se mi měnit nechce nechám to tedy takto rozpojené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...