Přejít na obsah

Demontáž skla zrcátka


duee

Doporučené příspěvky

Ahoj vespolek,

nehřeje mi pravy venkovní zrcátko. V DP jsem vyčetl, že se má vyndat sklo, na kterým je nalisovaný topný těleso, který by mělo mít odpor 3-6 Ohmů, a samozřejmě musí být napětí na drátech, když se zapne vytápění zadního okna.

Takže jsem začal tím, že jsem chtěl to sklo vyloupnout, ale tím jsem taky skončil :-(

Podle návodu se má "odtlačit" nejdříve ze spodu a potom z hora. Doufám že jsem to pochopil dobře, prostě jsem tam tou škvírou mezi plastem a sklem vstrčil háčky na vytahování rádia z palubovky, a chtěl jsem to nějak vytáhnout, nejdřív z dola a pak z hora, ale bohužel jsem to jenom natočil do krajních poloh natáčení, a nic víc se mi nepodařilo.

Je možny že bych to nějak špatně pochopil a musí se na to nějakým fíglem, anebo se na to prostě musí hrubou silou a prostě to násilím hákama vyrvat? Já jsem to tahal tak že jsem už hýbal celým zrcátkem, kdybych zabral ještě víc tak nejspíš ohnu zrcátko v kloubu, ale zapřít ho za zabrat ještě víc už jsem se neodvážil, protože jsem to nechtěl zkur***.

Co s tím? Zabrat fakt natvrdo?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky mám je elektrický tak i vyhřívaný. Akorát jsou vyhřívaný pořád, nebo se to někde musí zapnout?

Vyhřívání funguje pouze se zapnutým vyhříváním zadního okna. :D

Myslim, ze u pofaceliftu, jde vyhrivani zrcatek vypnout i kdyz hreje zadni sklo, tim joystickem na stelovani zrcatek, samostatne bez skla to nehreje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no počkat pánove mam ovládání zrcatek elektrikou a rv.97 to jako mam taky vyhřev??? Dá se to někde zjistit jestli to mám stopro?

Ano, myslím, že máš vyhřívaná zrcátka. V tvém případě (r.v. 97) asi nemáš u joystiku symbol okna s topením, ale při zapnutí vyhřívání zadního okna topí i zrcátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky mám je elektrický tak i vyhřívaný. Akorát jsou vyhřívaný pořád, nebo se to někde musí zapnout?

Vyhřívání funguje pouze se zapnutým vyhříváním zadního okna. :D

U auta bez el. stahovaných předních oken hřejí zrcátka při zapnutí vyhřívání zadního skla, u aut s elektric. oknama se zapíná a vypíná (naprosto nezávisle na zadním okně) joystickem ovládání oken.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky mám je elektrický tak i vyhřívaný. Akorát jsou vyhřívaný pořád, nebo se to někde musí zapnout?

Vyhřívání funguje pouze se zapnutým vyhříváním zadního okna. :D

U auta bez el. stahovaných předních oken hřejí zrcátka při zapnutí vyhřívání zadního skla, u aut s elektric. oknama se zapíná a vypíná (naprosto nezávisle na zadním okně) joystickem ovládání oken.

Neni to pravidlo, mam elektricky okna a poustim to vyhrivanim zadniho okna, takze rozhodne ne joystickem lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky mám je elektrický tak i vyhřívaný. Akorát jsou vyhřívaný pořád, nebo se to někde musí zapnout?

Vyhřívání funguje pouze se zapnutým vyhříváním zadního okna. :D

U auta bez el. stahovaných předních oken hřejí zrcátka při zapnutí vyhřívání zadního skla, u aut s elektric. oknama se zapíná a vypíná (naprosto nezávisle na zadním okně) joystickem ovládání oken.

Neni to pravidlo, mam elektricky okna a poustim to vyhrivanim zadniho okna, takze rozhodne ne joystickem lol

Co máš za rok? Nevím jak u starších, ale u MR2004 je rozdíl dle pohonu oken. A nebo to mají blbě napsané v dokumentaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky mám je elektrický tak i vyhřívaný. Akorát jsou vyhřívaný pořád, nebo se to někde musí zapnout?

Vyhřívání funguje pouze se zapnutým vyhříváním zadního okna. :D

U auta bez el. stahovaných předních oken hřejí zrcátka při zapnutí vyhřívání zadního skla, u aut s elektric. oknama se zapíná a vypíná (naprosto nezávisle na zadním okně) joystickem ovládání oken.

Neni to pravidlo, mam elektricky okna a poustim to vyhrivanim zadniho okna, takze rozhodne ne joystickem lol

Co máš za rok? Nevím jak u starších, ale u MR2004 je rozdíl dle pohonu oken. A nebo to mají blbě napsané v dokumentaci :)

Ja mam prave jeste starsi, 98, takze to urcite u MR2004 bude uplne jiny, jak pises ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vespolek,

nehřeje mi pravy venkovní zrcátko. V DP jsem vyčetl, že se má vyndat sklo, na kterým je nalisovaný topný těleso, který by mělo mít odpor 3-6 Ohmů, a samozřejmě musí být napětí na drátech, když se zapne vytápění zadního okna.

Takže jsem začal tím, že jsem chtěl to sklo vyloupnout, ale tím jsem taky skončil :-(

Podle návodu se má "odtlačit" nejdříve ze spodu a potom z hora. Doufám že jsem to pochopil dobře, prostě jsem tam tou škvírou mezi plastem a sklem vstrčil háčky na vytahování rádia z palubovky, a chtěl jsem to nějak vytáhnout, nejdřív z dola a pak z hora, ale bohužel jsem to jenom natočil do krajních poloh natáčení, a nic víc se mi nepodařilo.

Je možny že bych to nějak špatně pochopil a musí se na to nějakým fíglem, anebo se na to prostě musí hrubou silou a prostě to násilím hákama vyrvat? Já jsem to tahal tak že jsem už hýbal celým zrcátkem, kdybych zabral ještě víc tak nejspíš ohnu zrcátko v kloubu, ale zapřít ho za zabrat ještě víc už jsem se neodvážil, protože jsem to nechtěl zkur***.

Co s tím? Zabrat fakt natvrdo?

Dík

vem to kamenem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vespolek,

nehřeje mi pravy venkovní zrcátko. V DP jsem vyčetl, že se má vyndat sklo, na kterým je nalisovaný topný těleso, který by mělo mít odpor 3-6 Ohmů, a samozřejmě musí být napětí na drátech, když se zapne vytápění zadního okna.

Takže jsem začal tím, že jsem chtěl to sklo vyloupnout, ale tím jsem taky skončil :-(

Podle návodu se má "odtlačit" nejdříve ze spodu a potom z hora. Doufám že jsem to pochopil dobře, prostě jsem tam tou škvírou mezi plastem a sklem vstrčil háčky na vytahování rádia z palubovky, a chtěl jsem to nějak vytáhnout, nejdřív z dola a pak z hora, ale bohužel jsem to jenom natočil do krajních poloh natáčení, a nic víc se mi nepodařilo.

Je možny že bych to nějak špatně pochopil a musí se na to nějakým fíglem, anebo se na to prostě musí hrubou silou a prostě to násilím hákama vyrvat? Já jsem to tahal tak že jsem už hýbal celým zrcátkem, kdybych zabral ještě víc tak nejspíš ohnu zrcátko v kloubu, ale zapřít ho za zabrat ještě víc už jsem se neodvážil, protože jsem to nechtěl zkur***.

Co s tím? Zabrat fakt natvrdo?

Dík

vem to kamenem :D

Nejlíp to jde asi tak, že sklo naklopíš (joystickem) co nejvíc k sobě aby vznikla na okraji mezera a pak opatrně šroubovákem vyloupnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...