Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

i ja som moju už manželku pred rokom uniesol do Tatier. nemali sme ísť nikam, len k jej rodičom poobede v nedeľu posedieť. bola tam aj manželkina babka a pár ďalších ľudí. už týždeň dopredu som mal kupón zabezpečený, v robote mi vyšlo voľno. svokre (manželkinej mame), mojej mame a manželkinej sestre som o tom povedal. jej sestra jej zbalila zimné veci u nich doma, ktoré nemala presťahované, ja som jej zbalil zvyšok u nás doma. podarilo sa mi to za menšej pomoci dostať do auta a vyraziť. v meste som jej povedal, že musím niečo vybaviť. stočil som to na Poprad. celý čas si myslela, že idem niečo na auto kupovať :) až na Branisku som zastavil a ukázal poukaz, kam ideme :) celá v šoku bola. mám z toho ešte aj video, ale to si nechám zatiaľ v súkromnom archíve ;)

nebol to síce hotel, iba nejaký penzión či vila, žiadna plná penzia, ale som rád aspoň za to. oddych, relax, nákupy v Poprade...teraz ešte niečo vymyslieť na Silvestra, a kde budeme na Vianoce - či u jej rodičov, mojich rodičov, alebo sami dvaja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...