Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Je to važně masakr.. Ty fotky co uveřejnili hasiči... .. V tom vlaku to vypadá šíleně  :( . 

 

Já dnes byl svědkem nehody a už těch nehod mám tak akorát dost... Foto pak už z baráku, protože jsem tam nějak byl tak zaskočený, že jsem šel prostě dál..

 

No a to se po obědě chystám do Polska pro ty kola, snad už aspoň to bude v klidu..

post-35598-0-93486600-1437641362_thumb.j

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi.

 

Tak sem se dokopal domů a dokonce i z práce domů. A zítra opět do práce.

 

Jen chcu se informovat. Kolik lidí tady by chtělo ty trička? A na jaké by jsme se shodli barvě. Jáá jen ať mám něco v ruce a můžu zajít se na ně poptat. Tudíš sem se bavil s Aspirem na srazu, že vyřídí nějakou anketu a vyhrávající barvy by se nechaly udělat.

 

Já jsem třeba pro modré triko - bílé vyšití, ale nebráním se i jiným barvám. Byl by to asi ten návrh co jsem měl předtím tu. Bohužel, už ho nemám v PC tak kdyby měl někdo čas a našel to nebo ho měl někde uložené upněte ho tu. Díky.

 

A taky by bylo dobré psát kdo by chtěl jakou velikost. Víte zhruba, že drobek zrovna nejsem já si určitě budu brát XXL a babě asi L.

 

A další věc je , že by byly dvě možnosti buď to trika a nebo polokošile. Zase záleží ať se zhodneme na jednom Buď a Nebo.

 

Takže uvidíme jak se to tady pohne a jak se domluvíme. Máme na to čas do 10.8 neboť mají teď celozávodní dovolenou. Takže bych se do té doby domluvil na barvě, fondu písma, barvě vyšití, velikosti a jestli teda triko nebo polokošili.

 

Kdo triko neviděl není ani problém, že vemu svoje dvě (Honda, Yamaha) a baby (Yamaha) vyšité od nich a někde v okolí FM se můžeme sejít, když budu mít volno.

 

Tak tímto i prosím Aspire jestli by zařídil a trochu navrhl tu anketu.

 

Zatím děkuji a žijte v klidu a míru a užívejte léta.

 

Edit: ještě po domluvení nacenění a všem bych vás pak vyzval o složení buď celé částky nebo zálohy, ať neobjednávám trika s vašimi přezdívkami a pak si je nevyzvednete. Snad každý normální chápe. Ale to má zatím čas. Než se dohodnem a než mi to nacení.

Editováno: , autor: filippatrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě je barva celkem jedno pokud to nebude teda řůžová :D Ale modrá by nebyla špatná :) nebo prostě škodovácká zelená :)

 

 

:( Smutne. Ondro kdo to byl nekdo z rodiny ?

Jinak dnes co udelal dalsi Motorkář se zabil při srážce s kamionem, Polák se otáčel v zakázaném místě

Z rodiny ne.Ale byl to taťkův bývalý šéf a jeho manželka od mamky kolegyně která měla jet tím vlakem původně taky ale kvůli tomu včerejšímu horku nakonec nejela a to jí možná zachránilo život...Občas jsme se navštěvovali a byl to taky škodovkář :( A přitom ten paradox že on vždycky když si kupoval auto tak si vždycky připlácel za co nejvíc airbagů aby v případě nehody pomohly a on nakonec vlak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi.

 

Tak sem se dokopal domů a dokonce i z práce domů. A zítra opět do práce.

 

Jen chcu se informovat. Kolik lidí tady by chtělo ty trička? A na jaké by jsme se shodli barvě. Jáá jen ať mám něco v ruce a můžu zajít se na ně poptat. Tudíš sem se bavil s Aspirem na srazu, že vyřídí nějakou anketu a vyhrávající barvy by se nechaly udělat.

 

Já jsem třeba pro modré triko - bílé vyšití, ale nebráním se i jiným barvám. Byl by to asi ten návrh co jsem měl předtím tu. Bohužel, už ho nemám v PC tak kdyby měl někdo čas a našel to nebo ho měl někde uložené upněte ho tu. Díky.

 

A taky by bylo dobré psát kdo by chtěl jakou velikost. Víte zhruba, že drobek zrovna nejsem já si určitě budu brát XXL a babě asi L.

 

A další věc je , že by byly dvě možnosti buď to trika a nebo polokošile. Zase záleží ať se zhodneme na jednom Buď a Nebo.

 

Takže uvidíme jak se to tady pohne a jak se domluvíme. Máme na to čas do 10.8 neboť mají teď celozávodní dovolenou. Takže bych se do té doby domluvil na barvě, fondu písma, barvě vyšití, velikosti a jestli teda triko nebo polokošili.

 

Kdo triko neviděl není ani problém, že vemu svoje dvě (Honda, Yamaha) a baby (Yamaha) vyšité od nich a někde v okolí FM se můžeme sejít, když budu mít volno.

 

Tak tímto i prosím Aspire jestli by zařídil a trochu navrhl tu anketu.

 

Zatím děkuji a žijte v klidu a míru a užívejte léta.

 

Edit: ještě po domluvení nacenění a všem bych vás pak vyzval o složení buď celé částky nebo zálohy, ať neobjednávám trika s vašimi přezdívkami a pak si je nevyzvednete. Snad každý normální chápe. Ale to má zatím čas. Než se dohodnem a než mi to nacení.

 

Ahoj :)

 

Muzes mio neco vice napsat na SZ nebo e-mail na tema teho navrhu?

Dekuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě je barva celkem jedno pokud to nebude teda řůžová :D Ale modrá by nebyla špatná :) nebo prostě škodovácká zelená :)

 

 

Z rodiny ne.Ale byl to taťkův bývalý šéf a jeho manželka od mamky kolegyně která měla jet tím vlakem původně taky ale kvůli tomu včerejšímu horku nakonec nejela a to jí možná zachránilo život...Občas jsme se navštěvovali a byl to taky škodovkář :( A přitom ten paradox že on vždycky když si kupoval auto tak si vždycky připlácel za co nejvíc airbagů aby v případě nehody pomohly a on nakonec vlak...

 

Prosim prijmite kondolece po strate znamych.

 

nekteri polaci (a v tom ja) v zachranici se vubec nepriznavam k polaku. Rikam ze jsem polak ale nepriznaju se k nich.

Polaci v zachranici to jsou velci debile, ridice tohle uz vubec az skoda slov.

 

Galvi na S1 obcas neni krasne.  Ale da se normalne projet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk mas pravdu :kol-47:  . Ale podle mne je skoro 39 999 999 debilu :D

 

kolem mne je silnici DK 88 . Nema dne aby zachranka nebo hasici tam nejely k nejake nehody.  Stale slysim jejich zvuk . Podle me tam jezdi spousta mladiku kteri berou drogy a potom jedou doma.

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba jako dneska v Karviné jak se otáčel polský kamioňák přes 4proudovku a zabil motorkáře  :kol-32:

Tomus: díky... 

I když je to ode mě hnusné (ale ty si vyjímka :) ) tak poláky nenávidím bo co oni robí za bordel....Stačilo mi jak jsem dělal na Shellce tak jsem od té doby na ně hodně alergický.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Ondro ! :)

 

Sam videl na vlastne oci. Zastavil jsem na parkoviste u nejake cerpacce (OMV) kolem humpolci , ale natankovat se a jit k WC. Chvilku jsem pocekal az mi se turbo schladi . Za chvilku podivam a vedle mne zastavila  si starsi Corsa . Podivam co bude dal :D . Vychazi z ni kluk a jde pod stromycek se vylat . Ja myslim se... ale on je idiot , WC je zdarma a on dela bordel a siare . Lide z Corsy byli z Wielunia (woj. łodzkie) . Ja jsem o ni jedno pomyslel ..... :D :D

Neumim chapat teho kdy WC je zdarma a lide jdou pod stromycek vylat se. Ja este mohu zrozumit lidi kteri nemaji penizu a WC je platny. Tohle este jde, ale WC zdarma a oni jdou v les teho vubec neumim rozumet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, poslušně hlásím, kola jsem v Polsku zvládl koupit, nakonec jsem ani mluvit nemusel, ukázal jsem v telefonu co chci, řekl jsem toto mi dej a bylo to  :D. Díky všem za rady  :kol-47:

 

Zároveň přidávám jednu mini srazovou fotku, kdy jsem se po cestě zpátky zastavil na pokec s Ondrou.

post-35598-0-91968400-1437682993_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D vidim ze Ondra stale nebyl schopen ty kola umyt :D

Patriku ono tu anketu by tu musel udelat zakladatel tohoto vlakna a nebo by se muselo udelat nove vlakno a nebo poprosit naseho hodneho Pawouka at ji nam tu udela. Ale s barvou to bude tezke jelikoz treba ted vemu modrou a ta mam nekolik odstinu a to i jine barvy. Chtelo by to vedet jake barvy to presne bude , ale jak rikal Ondra ruzovou urcite ne :D ja jsem pro zelenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D vidim ze Ondra stale nebyl schopen ty kola umyt :D

Patriku ono tu anketu by tu musel udelat zakladatel tohoto vlakna a nebo by se muselo udelat nove vlakno a nebo poprosit naseho hodneho Pawouka at ji nam tu udela. Ale s barvou to bude tezke jelikoz treba ted vemu modrou a ta mam nekolik odstinu a to i jine barvy. Chtelo by to vedet jake barvy to presne bude , ale jak rikal Ondra ruzovou urcite ne :D ja jsem pro zelenou.

 

Udělejte na to nové vlákno tady v Lampárně. Až se vybere barva, tak to pak když tak zlikviduji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...