Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Galvi: moc videí nemám :) 

 

 

Jo jinak dneska je to snad poprvé v dějinách co cigán udělal něco užitečného :D Přijel jsem do Viadrusu pro ND a na bráně mimo to že tam je jedna ženská co má a teď nekecám knír :D :D tak tam byl i z firmy nějaký přičmoudlý starší chlap a stříkal na cestu vodu,tak jsem ho hned odchytl aby mi opláchl náklaďák :D A k mému překvapení mi ho fakt spláchl :D A to jsem měl ještě tu drzost si říct o opláchnutí čelního okna po druhé a on to fakt opláchl :D 

 

Takže tak :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspire > moja babcia robi vyborné kiszone ogórki :D . Robi je naturalną metodą . Żadnej chemii :D . Czasmi mi daje w woreczku takie ogórki z tą śmierdzącą wodą :)

Widzę że mamy tu kolejnego cichego polaka na forum :D :D :D

 

Galvi > nejlepe nepis pres google translate k prodejcum. Oni obvykle takove zpravy ignoruji. Jestli chces neco kupit pres allegro nebo olx tohle muzes mi napsat SZ nebo e-mail :) . Obcas muzes se kupit alu disky u nas na www.fcp.pl/forum  za skvelou cenu :)  .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro: Z toho nemůžu   :D  :D  :D  :D.. Bohužel jsem dosáhl maximálniho počtu...   :D 

 

EDIT: TOMUS Díky za info, no ja polsky nemumím, tak to vždy zkusím a semtam mi odpoví, dokonce jednou mi jeden aktivní prodejce psal přes překladač česky, prej abych se nemusel s polštinou trápit  :kol-28: 

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pro zasmání ti to sem napíšu, ja mu napsal toto: 

 

Witam,
przepraszam, nie mogę pisać w języku polskim. Piszę przez kompilator.
Miałem koło na VW Up! zainteresowanie, jestem z Czech, niedaleko Ostrawy i kupiłem je. Są wciąż na sprzedaż?

Dziękuję i życzę miłego dnia, J. Galvas.

 

A on odpověděl:

Witam tak są zapraszam mozna przyjechać 43-384 jaworze ul. bielska 15 auto części kowal.

 

Takže si myslím úspěch  :kol-28:

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem do překladače toto:

 

Dobrý den,

 

 omlouvám se, ale neumím psát v polštině. Píši přes překladač.

Měl bych zájem o kola na VW Up!, jsem z České republiky, nedaleko Ostravy a přijel bych si. Jsou stále na prodej?

 

Děkuji a hezký den J. Galvas.

 

To co mi to přeložilo je aspon trochu správně, nebo je to nesmysl?  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...