Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

vedro :kol-28:  ... když už se aj Bulhaři ovívají, tak to už musí něco znamenat ... jinak včera cestou mezi Sofií a okolo Plovdivu, mi teploměr ukazoval 37,2 ... ale naštěstí jak jsme dorazili na pobřeží, slezlo to na snesitelných 30°C. Jinak fórekást je dobrý

post-3505-0-68942000-1438088689_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, abych tu anketu trochu uzavřel jednoznačně vítězí zelená barva. Tudíž barvu si značím. Zelená

A teď prosím všechny, kdo chce triko ať mi napíše do zpráv. A to velikost a množství kolik by jich chtěl a jakou tam chce přezdívku nebo jméno na prsa.

PS: jak jsem říkal nejsem drobek beru si XXL a babě L (kdo mě i jí viděli tak si asi umí představit) Abych upřesnil jsou i větší modely jako třeba 3XL

Editováno: , autor: filippatrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tááák hoši, návrh zrobím zítra máme času dost a valím dneska na noc.

 

Cituji Karlose:

 

No s tím nápisem mám taky problém.

Rozhodně na triku či polokošili by každý z nás měl mít svůj nick,

to abychom se na fotkách poznávali  :kol-138:,

pak by tam rozhodně měl být buď nápis ŠKODA nebo znak Škoda,

a jak říká Aspire nebyl by marný mor.slez. kraj.

Rozvržení bych viděl asi tak: prsa - vlevo či vpravo - nick + znak ( vedle sebe či nad sebou )

                                              záda - nápis Škoda + kraj

 

Neumím malovat,tak to raději popíšu,možná někdo zdatnější tento návrh zpracuje a představí.

Pokud možno bych byl pro polokošili,bylo by to elegantnější. :kol-142:

 

Tak a moje odpověď, jasné trika budem nosit všichni je to jen o Domluvě :) Vepředu dáme každý svoji přezdívku to je jasné :) a vedle ní nebo spíš na druhé prso bych hodil znak škoda (je možnost ho hodit i na rukáv).

Na zádech je zrušena už hospoda to jsme řešili hodíme tam Nový nápis Škoda.

Ten moravskoslezský kraj bych hoši hodil menším na rukáv pokud se shodnem samozdřejmě. Jinač jestli ho chcete klidně se může dát pod tu Škodu na záda, ale myslím, že na tom rukávu by to nevypadalo špatně. Dokonce tam na moto trikach dáváme vlajku na jednu ruku a na druhou přezdívku.

 

Klidně pokud někdo se nudíte umíte malovat :) ukažte svůj návrh a budeme hlasovat. :D

 

Jestli vám to nevadí zítra bych začal s malováním. Tak do pátku bych to sem upnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši ještě jedna věc trika bych chtěl vzít pak od Adlera tak tu máte rozměry ať se někdo nevypeče :)

 

https://www.adler.info/CZ/cs/article/tabulka-velikosti-23/www.adler.info/CZ/

 

KOukněte na to.

 

PS: koukněte vlevo i na Barevnici jaká ta zelená by byla dobrá :)

 

Jestli vzorek 06 nebo vzorek 16.

Editováno: , autor: filippatrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...