Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Byl jsem blízko, protože on zpomalil, ale zabrzdil jsem a kdyby nezadupl brzdu, v klidu by zase poodjel. A to předjetí bylo, protože jsem nechtěl čekat, kde zase dupne na brzdu.. Nehledě na to, že jak se projelo tou křižovatkou s odbočením na ta mě ještě mával prostředníčkem přes okno, toho jsem si ale všiml až na videu.

Zastavovat bych ho nezastavoval, nedopadlo by to dobře, protože bych mu asi chtěl jednu třísknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro > :kol-47:

 

Galvi > ja bych mu nalepil " karnego kutsa"  za spatnou jizdu :D

 

V polsku nekteri davaji "karnego kut**sa " za spatne parkovani. Maji takovou samolepku kde oni Ti ji prilepi kde jim se podoba . Muze byt tohle vsude na aute :D .

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byli jsme s CK Invia / nabídka CK Za sluncem /. V hotelu jsme bydleli s polopenzí / Aquatherm /

Spokojenost max.,přístup personálu perfektní,jídlo skvělé,ráno raut,večer servírované teplé jídlo.

Lázně od hotelu 250 m,ceny přibližně stejné jako v ČR / 2 dosp.celodenní-komplet  7 100 HUF- 623 KČ / Staropramen 550 HUF /.

Najel jsem nějakých 1200 km,tam i zpět.

 

Dobře že jste si to užili ;) mě Invia nesmí do "baráku" :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer  :kol-28:

 

Mám tady jedno video z auta... Uznávám, že jsem na tom prvním semaforu měl raději dupnout na brzdu a neprojíždět to, ale je chování toho člověka v té Mrdce 6 normální?  :kol-32:

 

 

Tak tohle je dobrej...asi by se divil kdyby mu přišla obsílka s vysvětlením!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...