Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Korni-četl jsem včera v tvojem vlákně :D

Bullets-a tak nevypadá to nejhůř :p  :kol-28:

To víš s tímhle už teď nic neudělám :D ale počkej až to řeknu ženě :D být tebou radši na příští bramborák nejezdi... :D

 

Bullets > krasna fotka :kol-47:

Děkujeme ;)

 

Bullets: Vidis, ja jsem rikal ze bude vsechno cajk. Vzdycky musi byt vsechno cajk, je to prece svatebni den. ;)

Nervozita byla ale všechno klapalo až na to počasí teda ale tak marne (mohlo být ještě hůř) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro :-D rád bych ale to víš i firma musí platit účty :-D Motor pecka dneska jsem s ním jel do práce. V 5 sem si zapnul bufík a 5:30 v autě krásně teploučko.Bude mi to občasné svezení chybět. Motor bych řekl že asi nejlepší co se do Škodovky dávalo, a bude už jen hůře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s Jozziho se pomaličku stává mediální hvězda.

Gratuluji a držím palečky. :kol-47:

Nemít šrouby v zádech,bral bych Tě za trenéra. :kol-14:

Karle i se sroubama v zadeh se dá hrát , jako můj bývalý kolega , akorat musíš používat odlehčené hole a hlavně nesmis na to jít jako při baseboalu. Pokud budeš mít chuť rad Te nějaké základy naucim ;) víc toho neumím :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...