Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

... to já když se ženil ... vezl jsem si prdel papalášskou T613 :smich:

 

Nojo,vždyť ty už taky něco pamatuješ :D :D

tak v tej době ... když tak nad tím přemýšlím, byla to moje první jízda a vlastně i poslední v šestiválcovém autě ... ale byla to rajská hudba poslouchat ten motor jak krásně bublá :kol-47:

A pak si přesedlal na poloviční 6ti válec :kol-46: Ale vlastně dohoromady máš jeden 6ti válec :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím, jsem jen o trochu mladší než hnědé uhlí :kol-28:  ... ale musel jsem vám severomoravákům zahrát na city s kopřivnickou Tatrou :kol-28:

 

máš recht, stačí si nahrát jeden motor, druhý motor, sesynchronizovat a možná tam to bublání taky bude co :kol-46:  .... no .... spíš asi ne, furt tam budou dva vysavače :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím, jsem jen o trochu mladší než hnědé uhlí :kol-28:  ... ale musel jsem vám severomoravákům zahrát na city s kopřivnickou Tatrou :kol-28:

 

máš recht, stačí si nahrát jeden motor, druhý motor, sesynchronizovat a možná tam to bublání taky bude co :kol-46:  .... no .... spíš asi ne, furt tam budou dva vysavače :smich:

A výsledek bude motor o objemu 2.4,bude mít 24ventilů a 6 válců :D

 

... jsem se zapomněl pochlubit  :kol-31:  ... o víkendu jsem po doooooouhéééé době umyl Andělu, a konečně jsem tam mohl taky lípnout tu nálepku ze srazu :kol-47:

 

No to brzo :kol-31::kol-28:

Proč Andělu? :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to brzo :kol-31::kol-28:

Proč Andělu? :D

 

na umývání auta už jsem nějak líný a do myčky jsem se tak nějak dostal až teď při jiné příležitosti. No a proč Andělu? Každé naše auto mělo, má jméno (vybíráno z kalendáře vždy blízko okolo data pořízení) a navíc že je to taková zlatá barva, tak i to andělské jméno je trefné

 

A proc ma Andela nalepku CZ kdyz uz to ma v RZ ? Jinak nalepka skodahome :kol-47:

dlouhá historie ... mám značky, kdy tam ještě EU nebylo, takže jsem dal na auto nejdříve tu černou plastickou CZ, abychom mohli podnikat ty naše výpady do zahraničí. Pak jeden čas před dovolenýma v telce strašili, že pokud to nebude předpisové bílý podklad a velikost, že mohou v extrému i vracet, řekl jsem si, poté co na všech těch HU, SRB, BG hranicích viděl ty Turky, že taky nemají žádnou nálepku MPZ, ale jen EU označení na registrační značce, dokoupil jsem si tam samolepky na RZ ... já vím ve výsledku je to blbost, protože ani to není předpisové, takže kdybych narazil na kokota, tak mě vrátí tak jako tak ... no a mezitím už Anděla přestala jezdit za hranice, takže už to neřeším ... uf dlouhý příběh  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím, Michale, ale když já bych nesnesl na autě tu bílou kravskou nálepku CZ, tož raději menší decentní, ale na Čendovi to neřeším, tam je EU na RZ, takže tam jsem se už nějakou nálepkou nezabýval a když to prochází těm černým čmoudům z Turecka, tak proč by ne mně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle i se sroubama v zadeh se dá hrát , jako můj bývalý kolega , akorat musíš používat odlehčené hole a hlavně nesmis na to jít jako při baseboalu. Pokud budeš mít chuť rad Te nějaké základy naucim ;) víc toho neumím :D

OK. Beru Tě za slovo,až bude víc času a více sluníčka. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím, Michale, ale když já bych nesnesl na autě tu bílou kravskou nálepku CZ, tož raději menší decentní, ale na Čendovi to neřeším, tam je EU na RZ, takže tam jsem se už nějakou nálepkou nezabýval a když to prochází těm černým čmoudům z Turecka, tak proč by ne mně

Kolega si na cestu do BG vyrobil označení CZ tak, že koupil standardní normovanou samolepku CZ a tu nalepil na magnetickou podložku (jako mají třeba někteří taxikáři na označení vozu), tu pak zastřihnul podle toho CZka a může to kdykoliv dle potřeby sundat, či plácnout zpátky na víko kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...