Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Ahoj Vsichni :)

 

Ondro > podle mne jsi jeste neco detsky :D  . Me uz nebavi kdo ma jake zrychleni :) . Kazdy jede jakhle umi :) . Jeden jede jako blazenec a jiny jede spanelskou jizdu :D . Nehody se berou od tech balzencu  :D  . Myslim ze se s mnou souhlasis :) .

 

Bullets > nasel jsem nove alu disky od Skodovky . Podivej zde > http://sklep.autosliwka.pl/pl/p/FELGA-ALUMINIOWA-15-ORION-6X15-ET47-CCA600003-/1089

Nevi ci Tebe tohle zajimava .

Mno jo ale co doprava?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nechci byt rypal ale uz jsem videl par srazu na fotkach od volkswagnu a nebo audi a tam jsem skodovku nevidel :) Jinak mi to je fuk jestli je na nasem srazu nejaky volkswagen mi se libi :)

Nerýpej, protože nevíš, že majitel je v současnosti jedna z hlavních postav Octavia Clubu. Asi mu už škodovky nevyhovují. A ještě jedna poznámka - ty lidi se znají léta a na srazech se neřeší jen auta, jde také o setkání a pokec kamarádů a známých a je šumák, co mají zrovna za auta. V Piešťanech nebývají jen Octavie, jezdí tam občas i Rapidy, Fabie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To taky vim vsak taky jezdi na srazy SH do Prahy.  A je mi jedno at si do jizby prijede kdokoliv treba i jeepem taky se rad podivam. Ono golfa nema nikdo z meho okoli tak si ho tam muzu pekne prohlidnout a jemi jedno co to bude za auto. Ja se tam stykam s lidmi s kterymi si tu pisem a nic vic za tim nehledej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...