Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

neboj nemyslím to ironicky, beru to fakt jako bezva radu :kol-47: , přiznám se nikdy jsem nad tím takto nepřemýšlel ... pokaždé před tím zvítězilo, co kdyby se to ještě někdy hodilo ... třeba tam mám fůru origo audio kazet ... no bylo mi to líto vyhodit :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i ja som moju už manželku pred rokom uniesol do Tatier. nemali sme ísť nikam, len k jej rodičom poobede v nedeľu posedieť. bola tam aj manželkina babka a pár ďalších ľudí. už týždeň dopredu som mal kupón zabezpečený, v robote mi vyšlo voľno. svokre (manželkinej mame), mojej mame a manželkinej sestre som o tom povedal. jej sestra jej zbalila zimné veci u nich doma, ktoré nemala presťahované, ja som jej zbalil zvyšok u nás doma. podarilo sa mi to za menšej pomoci dostať do auta a vyraziť. v meste som jej povedal, že musím niečo vybaviť. stočil som to na Poprad. celý čas si myslela, že idem niečo na auto kupovať :) až na Branisku som zastavil a ukázal poukaz, kam ideme :) celá v šoku bola. mám z toho ešte aj video, ale to si nechám zatiaľ v súkromnom archíve ;)

nebol to síce hotel, iba nejaký penzión či vila, žiadna plná penzia, ale som rád aspoň za to. oddych, relax, nákupy v Poprade...teraz ešte niečo vymyslieť na Silvestra, a kde budeme na Vianoce - či u jej rodičov, mojich rodičov, alebo sami dvaja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...