Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Ty jo tak to máte večírek v jiném levlu :D my to měli akorát v baru na Stodolní s neomezenou konzumací nealka, piva, vína + švédské stoly jinak nic... Jinak chlapáci vyzná se někdo ve foťácích? Chtěl bych si něco pořídit ale nikdy jsem nevlastnil nic než obyč malý kompakt :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, už asi třetí nebo čtvrtý rok to máme na brněnském výstavišti, loni jsme tam měli MIG21 od vás :kol-28:  ... holt jsme velká firma (2000-2500 lidí), tak ten G2 pavilon je tak akorát :kol-28: .

 

no právě, v pátek do práce a hlavně řídit auto, no nevím jak to dopadne :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem dost spokojený právě s bezzrcadlovkou. Tam už se dá pracovat s hloubkou ostrosti a zároveň lze používat jako prachsprostý automat, jen cvakáš a nestaráš se. Fajn je mít zoomovací objektiv, případně někdy nabízejí dva (zoom a pevný). Hlavně bych u toho foťáku koukal, aby měl integrovaný blesk, bezzrcadlovky ho často nemají a nosit někde bokem ještě blesk je docela na prd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blesk můžeš mít nasazený, jen poněkud vyčnívá. Bullets - zítra se můžeš podívat, vemu s sebou svoji bezrcadlovku.

 

Malta - slušnej mejdan.  :kol-47:  U nás je také nějaká akce, ale vzhledem k tomu, že je časově v kolizi se školou, tak nic nebude.  :kol-34:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blesk můžeš mít nasazený, jen poněkud vyčnívá. Bullets - zítra se můžeš podívat, vemu s sebou svoji bezrcadlovku.

 

Malta - slušnej mejdan.  :kol-47:  U nás je také nějaká akce, ale vzhledem k tomu, že je časově v kolizi se školou, tak nic nebude.  :kol-34:

Dneska jsem byl na konzultacích a byl mi pro mé použití doporučen http://www.megapixel.cz/olympus-e-pl6-telo-cerny líbí se mi že to není taková velká kur... jako D3200 a navíc prý disponuje střevy jako zrcadlovky střední třídy. Mě se teda hodně pozdával ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl na konzultacích a byl mi pro mé použití doporučen http://www.megapixel.cz/olympus-e-pl6-telo-cerny líbí se mi že to není taková velká kur... jako D3200 a navíc prý disponuje střevy jako zrcadlovky střední třídy. Mě se teda hodně pozdával ;)

Já mám také Olympus, model E-PL3. Pro mé účely plně vyhovující. Ale už se nevyrábí. Nevím, co mysleli těmi střevy jako v zrcadlovce střední třídy, ale minimálně velikostí snímače samozřejmě za zrcadlovkami zaostává. Možná mysleli procesor? Ale v tom už se příliš nevyznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...