Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Díky kluci nakonec jsem se včera dívali na Jáchyme hoď ho do stroje :D chtěli jsme něco pozitivního a pro Karlose: včera nesměla být žádná fyzická aktivita :p po očkování do večera klid na lůžku :D

 

Jinak žena posvětila koupi liťáků takže budou nové zimní kolesa ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci snad poradíte... Nejdou mi ostřikovače, motorek není slyšet, pojistka je OK. Zítra s tím zkusím zajet ráno do servisu, snad si to tam nenechají??? Může se podělat motorek jen tím, že je slabá zimní směs v silných mrazech? Prasknout tam něco někde tak, aby přestal fungovat vlivem zamrznutí tekutiny? Doufám, že to uhraju na záruku a hlavně doufám, že nebudu opět bez auta nějakou dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, dva dny za sebou skoro 9 hodin v garážích, a je tam docela dost nad nulou a nejede...

Musiš tam nalit ostrikovaci koncentratu np. Psik - psik . On je do -60*C. Rozrazuje ti. Zkontroluje se ostrikovaci troubki . Obvyklé tam se zbira michanina ktera zamrazi se.

Čepačku mas spravnou? Slysis ji kdy ji zapois ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čerpadlo neslucham právě. Dneska jsem byl v servisu, kde mi řekli, že je to pravděpodobně opravdu stále zamrzlé, jen se jim nezdálo, že mi to v garážích nerozmrzlo. U nich to rozmrzne za 5 hodin na dílně, je pravda že v garážích máme cca 6°C, na dílně mají určitě více. No uvidím, dneska to možná hodím do normální garáže a nechám na to sálat dva teplomety, tak snad :) Jen doufám, že to není prasklé někde v motorku, cenu nechci ani odhadovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...