Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Malto.Kolik byla cena?A kde jsi koupil?

objednával jsem na Aukru, bo na tržnici v Těšíně měli jen plasťákové imitace ... původně jsme objednali typ Trike KR02 za 2249,-, ovšem až jsem ho zaplatil a doptával se kdy přijde, mi ženská napsala, že se bohužel omlouvá, ale že dodavatel přestal tento typ dodávat a že mi vrátí peníze. Tak jsem se zeptal jen čistě orientačně, jestli nemá něco podobného, takže prý typ KR03 ... tak jsem jí napsal jak vypadá a cena ... odpověděla, že ho sice ještě ofiko neprodávají, ale že je za 2980,- a že je trochu propacovanější než ta 02. Tak jsem jí napsal, že to musím probrat s polovic až se probudí po noční a že jí dám vědět a ještě jsem se jí ptal, kdy by byla k mání, po doplatku ... a ona že nechce doplatek, že to mám brát jako omluvu, že nabízeli něco, co už není v prodeji. Tož jsem na nic nečekal a řekl ať ji pošle. Ještě ten den to dala na PPL a druhý den byla doma :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznáte nějaký zahraniční server (ideálně Německo) na kterém jsou k prodeji nákladní auta? Napadá mě Mobile.de 

 

https://www.autoscout24.de/

 

http://automarkt.bild.de/results/list

 

Proč chceš nakladaka z Nemecka? tam jsou jen šroty které jsou dobré jen na vrakoviště :D . Jsou nabourane nebo maji ztačeni tachometr nebo 2v1 tacho + nabourane :D

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky  :kol-47:

 

No já ne :D Ale mám dostat Dafa,šéf mi v pátek říkal,jestli jsem si už našel to auto s kterým budu jezdit :D

Podmínka pro toto "auto" je: pohon 8x4,manuál,kontejner,minimálně 400 koní,cena do cca 1 500 000 a myslím,že víc neříkal :D 

Tak hledám,googlím,ptám se a tak :kol-132:  :kol-97:  :kol-49:  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ... stáli při mně fšici svatí :kol-28:  ... vylouplá mřížka vedle mlhovky, promáčklá RZ a ulomený kousek rámečku RZ :kol-31: ... a pár chlupů srsti na nárazníku :kol-46:

 

ta popraskaná barva na nárazníku je od Evčiného srnčího úlovku už před lety

 

edit: a ten nelícující blatník s nárazníkem taktéž pozůstatek z dřívějška

post-3505-0-91743200-1462301761_thumb.jp

post-3505-0-52859900-1462301777_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...