Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Plyn mě neláká a hlavně plyn patří do zapalovače  :kol-46:   :kol-28:

zapalovač mě netrápí a cena za cestu je pak příjemná a netrápí mě pak ani benzín za 37 :kol-46:

 

Plyn me laka akorat porivovaci cena me nelaka.

to sice ano, ale jak jsem vysledoval, rádi jezdíte po výletech, takže by jsi to měl brzy zpět

 

Sygic je fajn ale placený pokud se nepletu. Mě se parádně osvěčil MapFactor je i offline a naviguje fakt luxusně nejen v ČR ;) jinak přikládám jednu fotečku ze včerejška :D

 

11118142_10205206196813283_2335268326453

sygic se dá sehnat i hacknutý. MapFactor jsem používal doposud, jako dobré, ale když porovnám s Sygicem, tak ten je tak o level výše. Už to, že mi hned na začátku nabídne dvě možné trasy a když si projdu itinerář a uvidím tam místo, které nechci mít na trase, jednoduše je zakážu a trasu upraví. Kdežto na MapFactoru musím pracně našupat průjezdní body, pokud chci mít "svoji" trasu, což je příliš pracné, nehledě na to že musíš znát opravdu to konkrétní místo průjezdu, např. pokud vím že chci je t do Prahy přes Hr.Králové, musím tam dát místo, kterým konkrétně jedu, páč když tam dám jen HK, nabídne to centrum a ty pokud tím místem neprojedeš, tak se tě to snaží neustále na ten průjezdní bod vracet a pak to počítá nesmysly jako čas a vzdálenost do cíle. Takže pak to v tomto případě vyžaduje sedět u počálu a porovnávat třeba s mapy.cz, aby jsi tam dal rozumné body průjezdu, což eliminuje to pohodlí, prostě v autě zadat cíl a vyrazit. ...a grafika a vychytávky o tom se nemusíme vůbec bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po vyletech sice jezdime dost casto ale i tak najedu za rok neco kolem 10 000 km. A nez by se mi to zacalo vracet tak to by bylo na dlouho. Nepocitaje nejake revize a jine veci kolem LPG.

 

 

Jinak bando co dnes delate v svatek ? Bo se nudim a nevim co podniknout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sygic se dá sehnat i hacknutý. MapFactor jsem používal doposud, jako dobré, ale když porovnám s Sygicem, tak ten je tak o level výše. Už to, že mi hned na začátku nabídne dvě možné trasy a když si projdu itinerář a uvidím tam místo, které nechci mít na trase, jednoduše je zakážu a trasu upraví. Kdežto na MapFactoru musím pracně našupat průjezdní body, pokud chci mít "svoji" trasu, což je příliš pracné, nehledě na to že musíš znát opravdu to konkrétní místo průjezdu, např. pokud vím že chci je t do Prahy přes Hr.Králové, musím tam dát místo, kterým konkrétně jedu, páč když tam dám jen HK, nabídne to centrum a ty pokud tím místem neprojedeš, tak se tě to snaží neustále na ten průjezdní bod vracet a pak to počítá nesmysly jako čas a vzdálenost do cíle. Takže pak to v tomto případě vyžaduje sedět u počálu a porovnávat třeba s mapy.cz, aby jsi tam dal rozumné body průjezdu, což eliminuje to pohodlí, prostě v autě zadat cíl a vyrazit. ...a grafika a vychytávky o tom se nemusíme vůbec bavit.

Tak ono i MF jde kupředu nehledě na to že když si ho nastavíš tak tě nebude tahat po nesmyslných místech ;) já to beru tak že jezdím většinou bez navigačky a když náhodou dojde k situaci že jí potřebuji tak mi bohatě vystačí a mám ji neustále při sobě. Jako třeba teď v Alpách kdy zavřeli jeden tunel a bez ní bych byl asi v perdeli :D

 

EDIT: Při pátku jsem hezky v nemocničním prostředí :D

Editováno: , autor: Bullets
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po vyletech sice jezdime dost casto ale i tak najedu za rok neco kolem 10 000 km. A nez by se mi to zacalo vracet tak to by bylo na dlouho. Nepocitaje nejake revize a jine veci kolem LPG.

 

 

Jinak bando co dnes delate v svatek ? Bo se nudim a nevim co podniknout :)

no právě tím to začíná, najezdím jen 10t ročně. Já když začínal kdysi se šáde, tak jsem na BA najezdil první rok také jen 10t, ale další rok co jsem dal plyn z toho bylo rázem 20t km. Ono když víš že se za stejný peníz svezeš skoro 2x tolik, začneš prostě více jezdit ... to je běžná praxe :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono i MF jde kupředu nehledě na to že když si ho nastavíš tak tě nebude tahat po nesmyslných místech ;) já to beru tak že jezdím většinou bez navigačky a když náhodou dojde k situaci že jí potřebuji tak mi bohatě vystačí a mám ji neustále při sobě. Jako třeba teď v Alpách kdy zavřeli jeden tunel a bez ní bych byl asi v perdeli :D

 

EDIT: Při pátku jsem hezky v nemocničním prostředí :D

jj, mám to stejně, navi jen když chci konkrétní adresu, někde kde jsem nebyl, jinak hlavní směry po republice, mám celkem v hlavě, nebo se max podívám den předem na mapu, abych věděl zhruba směr.

 

BTW: jsem v práci :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík kluci za info.

Mobil s windows nechci, jedine android. Mám měsíc starý mobil a nainstaloval sygic. Používám několik let, akorát ty poslední verze mi nějak nesedí.  A po prodlouženém víkendu v Jeseníkách mě ta mrcha tahala kde se ji zachtělo, tak jsem si řek že koupím navi.

 

Hele tak zkusi aplikaci WAZE a uvidíš, mě ten Sygic teď taky moc nesedí, jinač byl pecka. Navíc už mám v autě zabudovanou navi tak není moc potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...