Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

50 korun :D :D :D :D to maj tak na jedno pivo a na druhé už si musí připlatit :kol-47: Co si zaparkoval a rano tam postavili značku? To se mi už taky stalo že sem raz v osm večer přijel zaparkuju a rano už mi u auta stoji policajti... Ale byli rozumní když sem jim po 10te řekl, že ta cedule tam nebyla tak to zbalili a odjeli pryč. :D

Ne ne ta znacka uz tam byla dlouho ale ja pocital s tim ze ty ulice berou po rade , ale tu jednu kde je to parkoviste daly stejne datum jak v ten stejny den. Jinak kdyby to brali po rade tak by spravne mela jit na radu az dnes :D. No je to ma druha pokuta za parkovani asi jsem rebel , ale jinak se snazim zde parkovat spravne, ale vzdy se mi tam nachomitne nejaky problem :D Jsem ji stejne nemohl videt jelikoz kolem tech znacek nejezdim bo ta jedna co byla s te prvni strany nejzdim a kolem te druhe tu bych zase videl leda v zrcatku.

Po te zlute jezdim kazdy den a po te cerne jsem v noci prijel a zaparkoval a ty cervene to byly ty znacky :D

post-51417-0-37574200-1431721821_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...