Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Zdravim. Dneska sem sedl do auta otocim klickem. A pocitac mi hlasi ze mam praskle uplne vsechny zarovky. Hlasi to asi dve minuty. Nevíte kde by mohla bejt chyba?diky

vypadlá zem nebo plus ke světlům, koukni jestli to není opravdu jen předek nebo zadek... jinak diagnostika hodně pomůže

  • Autor

Hlasi cele auto i spz. A kde najdu to plus?

U face O2 standardní problém s BCM jednotkou. Nutné provést update ještě s VASem s vloženým posledním CD od Škodovky.

Upraveno od ferda25

  • Autor

Takze do autorizaku?

záleží kde jsi, ale určo ti to dá dohromady víc lidí, třeba Ferda na jihu Čech...

  • Autor

Jsem ze severu usti nad labem

Zdravím,

Měl jsem stejný problém, ale u mě to způsobila vlkost v jednotce BCM (tuším). Odvezl jsem ho do servisu škoda a tam ji vysušili překontrolovali těsnost a od té doby (cca rok) je klid. 

Ještě se mi to projevovalo tak, že blinkr neblikal, ale svítil. Třeba Vám to pomůže. :-)

  • 3 měsíce později...

U face O2 standardní problém s BCM jednotkou. Nutné provést update ještě s VASem s vloženým posledním CD od Škodovky.

Platí to i pro O2 Tour, která je vlastně O2 před FL?

 

Před koupí auta jsem ho nechal prohlédnout v autorizovaném servisu. Podle jejich zjištění prý nesvítila pravá přední žárovka obrysových světel. Svícení kontrolky "Porucha žárovek" jsem tedy přičítal tomuto.

 

Pak ale kontrolka přestala svítit a zmíněná žárovka obrysových světel byla v pořádku.

 

Od té doby kontrolka někdy svítí, jindy ne.

A když svítí, někdy svítí všechny externí žárovky (tzn. není důvod pro to, aby kontrolka vlastně svítila), jindy nesvítí žádná žárovka ani v jedné ze zadních skupinových svítilen.

 

Připadá mi, jako když se ta kontrolka rozsvěcí na základě generátoru náhodných čísel, ke kterému ale neznám "klíč". Už nevím, co s tím mám dělat.

 

Řešil jste někdo stejný problém?

 

Předem díky za radu.

Oii tour jsou jen stare plechy a svetla, elektrika je uz jako ve fl autech, tedy i bcm.

Stačí přehrát BCMku a mělo by být vyřešeno...dle tvého popisu nemáš Maxi-Dot, tj. jen dedukuješ zda se to stále týká té jedné a samé žárovky. Bez diagnostiky to nejsi schopen zjistit.

  • 2 týdny později...

Mě to dělá taky. CCa 8 startů z 10 mi začne hlásit maxidot popraskané různé žárovky. Takže BCM jednotka jo? Tak to řeknu v servisu až pojedu v půlce listopadu na servisku. 

Ano....musíš jim říct, že musí předem vložit flashovací CD a použít ještě starý VAS...

  • 2 měsíce později...

 Ahoj mam stejny problem o OII face, neprehral by to nikdo v okoli Prahy zapad, Beroun...? Diky

A co se v té BCM stane, že začne takto blbnout? SW chyba přece nevznikne zničeho nic

Není problém u mě přehrát.

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.