Přejít na obsah

Pružiny pro O2 s LPG


Daboro

Doporučené příspěvky

Máte někdo  zkušenosti s pružinami 5Q0511121AD, které jsou určené přímo na originál zástavbu LPG? Mám Škodu Octavia 1,6 MPI liftback. Jaké máte zkušenosti? Mám tam originální, což v reálu znamená spadlý zadek o cca 4cm.

Editováno: , autor: Daboro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vejde se tam 45 litrů a toroidní nádrž jak jsem se díval má přibližně 25 kg

já osobně jsem dával tvrdší na celé auto.předkem jsem při sjedu chytal spodkem,naložené to bylo v zadu také dole.unavené pružiny teda nebyli ani náhodou :kol-28: jaké tam máš v současné době pružiny?označení pružin na OII jsou 1K05.....nikoli 5Q0511121AD,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já osobně jsem dával tvrdší na celé auto.předkem jsem při sjedu chytal spodkem,naložené to bylo v zadu také dole.unavené pružiny teda nebyli ani náhodou :kol-28: jaké tam máš v současné době pružiny?označení pružin na OII jsou 1K05.....nikoli 5Q0511121AD,

V předu je to jenom o 1 cm dole. Aktuálně tam mám 1K0511115BD. A jaké tam máte vy? Máte liftback s LPG?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...