Přejít na obsah

První foto nová Škoda Joyster


zabiak

Doporučené příspěvky

V///RS: no mozno by bolo dobre dat dole klapky z oci a zistit co vlastne ine automobilky ponukaju :D

Pis si co chces ja ja tu cestne prehlasujem ze raz zn. Skoda bude najlepsia chce to este roky ale uvidite bude najlepsia a myslim to vazne ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V///RS chcel by som, strasne by som chcel mat tvoj optimizmus ale ono Skoda by potebovala storocia, tisicrocia aby sa take nieco udialo :D ono nezabudaj ze skoda patri do koncernu a ten nikdy nedovoli aby tato znacka bola lepsia ako VW resp. Audi. Pokial by sa Skoda odtrhla od koncernu tak dlho nevydrzi a pojde to snou strasne rychlo dole vodou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
V///RS chcel by som, strasne by som chcel mat tvoj optimizmus ale ono Skoda by potebovala storocia, tisicrocia aby sa take nieco udialo :D ono nezabudaj ze skoda patri do koncernu a ten nikdy nedovoli aby tato znacka bola lepsia ako VW resp. Audi. Pokial by sa Skoda odtrhla od koncernu tak dlho nevydrzi a pojde to snou strasne rychlo dole vodou...

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v mých očích je to těžká pecka. jen škoda, že jestli to vyjede ze sériovky, tak to auto bude k nepoznání od konceptu, ale kdyby to tak nechali, tak bych za ní dal cokoli. nějak mě to stále táhne ke Škodě.

Muzes mi prozradit, co Te na tom tak zaujalo? lol

asi ta žlutá barva ta byje do očí :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v mých očích je to těžká pecka. jen škoda, že jestli to vyjede ze sériovky, tak to auto bude k nepoznání od konceptu, ale kdyby to tak nechali, tak bych za ní dal cokoli. nějak mě to stále táhne ke Škodě.

Muzes mi prozradit, co Te na tom tak zaujalo? lol

asi ta žlutá barva ta byje do očí :t

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...