Přejít na obsah

Fabia II


marcos

Doporučené příspěvky

takže pouze software - něco jako nabízí Cimbu

žádná úprava Hardware - komprese/písty/vačka/snížená hlava ?

něco v tom jiného bude......sáni....soft?nemáte někdo křivku toho motoru?copak by jsi chtěl vyměnit motor???? lol aby jsi pak na sprintech s náma neprohrával???teda my neprohrávali.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže pouze software - něco jako nabízí Cimbu

žádná úprava Hardware - komprese/písty/vačka/snížená hlava ?

něco v tom jiného bude......sáni....soft?nemáte někdo křivku toho motoru?copak by jsi chtěl vyměnit motor???? lol aby jsi pak na sprintech s náma neprohrával???teda my neprohrávali.. lol

křivka je na www.cimbu.cz

výměna motoru nee, jen mě zajímalo jak moc je ta 1.2 předělaná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera a předvčírem jsem po MB zahledl 4 různé nové fábky, jedna byla ale hrozně vysoká a kola lezli dost z podběhů a navíc to mělo snad 165gumy, takže ta se mi nelíbila, ale pak sem viděl tu v tý představovací barvě a ta už vypadá líp, měla pěkný litý kola a široký gumy, ale naše fabije jsou hezčí než ta new

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se doslechl, ze má mít jen 1.4TSI 125 kW. To jestli dostane nejaky silnejsi diesel je mozny, ale nebude to RS...

Ja sem zaslechl ze se spise uvazuje 1.8TFSi to by bylo lepsi, nebo 1.4TSI ale slabsi jak 125kW a i o naftove verzi...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já totiž přemýšlím o koupi FRS 1, ale nerad bych něco prokaučoval... :t

Zeptám se ještě odborníků...je nějaká šance (a jak velká), že půjde cena Fabie I dolů (konkrétně RS), když se začnou prodávat F II?

Neblbni covece! :o:)-_-

Cena pude urcite dolu, ale ne dramaticky pocitej max. 15% to same starsi modely...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se doslechl, ze má mít jen 1.4TSI 125 kW. To jestli dostane nejaky silnejsi diesel je mozny, ale nebude to RS...

Ja sem zaslechl ze se spise uvazuje 1.8TFSi to by bylo lepsi, nebo 1.4TSI ale slabsi jak 125kW a i o naftove verzi...

jo tenhle motor se už dává nově do audi 118kW a 250 Nm, osobně bych sázel, že ve FII nebude, v OII a SII bude, taky si myslím, že k němu bodu převodovky a spojky na hraně výkonu, podobně jako u OII 77 a 103kW, 77kW je na hraně a tudíž problém s chipem, 103kW má rezervu, ale cenový rozdíl je dost velký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...