Přejít na obsah

Fabia II


marcos

Doporučené příspěvky

Roomster leda od Multiply  ;)

To bych zase neřekl, mě Roomster líbí, zatímco Multipla by mohla směle kandidovat na titul "paskvil roku". A v té předfaceliftové verzi asi i "paskvil desetiletí". ;)

To byl dzouk ;) A puvodni Multipla fakt minimalne desetileti, tenkrat museli ty taliani fakt strasne hulit lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tehlech fotkach zase tak tragicky jak na tech spionaznich nevypada :unsure:

Naopak bych rek, ze je to podstatne horsi, uvidime, az se sundaj ty plasty vzadu na sloupcich, lampach a 5. vratech, ale porad se mi to nezda. Ja sem si doted poradne nezvyk na prvni Fabii, cumak mi prejde desnej do tedka, no ale uvidime.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tehlech fotkach zase tak tragicky jak na tech spionaznich nevypada  :unsure:

Naopak bych rek, ze je to podstatne horsi, uvidime, az se sundaj ty plasty vzadu na sloupcich, lampach a 5. vratech, ale porad se mi to nezda. Ja sem si doted poradne nezvyk na prvni Fabii, cumak mi prejde desnej do tedka, no ale uvidime.... ;)

Tak to pozor jó :aggressive::smich:

Editováno: , autor: TomV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tehlech fotkach zase tak tragicky jak na tech spionaznich nevypada  :unsure:

Naopak bych rek, ze je to podstatne horsi, uvidime, az se sundaj ty plasty vzadu na sloupcich, lampach a 5. vratech, ale porad se mi to nezda. Ja sem si doted poradne nezvyk na prvni Fabii, cumak mi prejde desnej do tedka, no ale uvidime.... ;)

Tak to pozor jó :aggressive::smich:

Ja za to nemuzuuuuu ;) U novy Octy se mi cumak taky nelibi, natoz Roomstruv, neni to nejak muj salek caje :) Ale to je normalka, snad ani neni mozny, aby se cloveku libilo jakykoliv uplne cely auto, kazdy ma neco, jako zensky lol I kdyz, zlaty autaky :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tehlech fotkach zase tak tragicky jak na tech spionaznich nevypada  :unsure:

Naopak bych rek, ze je to podstatne horsi, uvidime, az se sundaj ty plasty vzadu na sloupcich, lampach a 5. vratech, ale porad se mi to nezda. Ja sem si doted poradne nezvyk na prvni Fabii, cumak mi prejde desnej do tedka, no ale uvidime.... ;)

řekl bych, že tohle je dosti podstatně horší - už jen ty ostrý hrany kabiny na tý fotce zepředu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou, na těchto fotkách to už tak obludně nevypadá....:ph34r: ...dokonce i ty zadní minikolečka tu najednou vypadají tak nějak normálně...ale stejně si musím ještě chvíli zvykat...ale když se mi časem začla líbit i F1,O2,R, tak snad tentokrát s tím nebudu mít taky problém...prostě je to jako dobrá písnička...když se mi líbí hned, tak vím, že mě taky za chvíli omrzí...zato když se mi začne líbit až časem, tak ji vydržím poslouchat pěkně dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...