Přejít na obsah

Fabia II


marcos

Doporučené příspěvky

Peta: jj, to bude asi lepsi.... Zkus si predstavit, ze by takovymi vyrazy tady na foru mluvil kazdej...

ještě že v mrdě a mrdózní tu nezazní.........

ty slova tu zní, ale jako pochvala, ne v takových souvislostech ;)

aha. to jsem netušil. :o

v poho ;) už to víš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peta: jj, to bude asi lepsi.... Zkus si predstavit, ze by takovymi vyrazy tady na foru mluvil kazdej...

ještě že v mrdě a mrdózní tu nezazní.........

A ty souvislosti k tomu nedoplnis?? Treba jako ze jde o vyraz stejne zazity treba jako ficak?? fuck

jj, Kláca a Vyvolení ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peta: jj, to bude asi lepsi.... Zkus si predstavit, ze by takovymi vyrazy tady na foru mluvil kazdej...

ještě že v mrdě a mrdózní tu nezazní.........

A ty souvislosti k tomu nedoplnis?? Treba jako ze jde o vyraz stejne zazity treba jako ficak?? fuck

nemám ti na to, co říct. počkám si na slova, až budou zažitý. pak to bude v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když já nějak pořád jsem nakloněnej k Touaregu, je fakt, že už značně míň, ale on ten dnešní je jinej než původní (technicky), ale ... do téže řeky

Touareg ee :) jen parádička. To takovej LR Sport, Nebo RR TDV8 :palec2:

co to je???, Land and Range?

Editováno: , autor: JaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když já nějak pořád jsem nakloněnej k Touaregu, je fakt, že už značně míň, ale on ten dnešní je jinej než původní (technicky), ale ... do téže řeky

Touareg ee :) jen parádička. To takovej LR Sport, Nebo RR TDV8 :palec2:

co to je???, Land and Range?

jj :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když já nějak pořád jsem nakloněnej k Touaregu, je fakt, že už značně míň, ale on ten dnešní je jinej než původní (technicky), ale ... do téže řeky

Touareg ee :) jen parádička. To takovej LR Sport, Nebo RR TDV8 :palec2:

co to je???, Land and Range?

jj :p

Taky dobrý, dokonce dost, ale podvozek Touaregu je na tom líp a varianta 3.0TDI je super, ale bohužel to jsou už nové věci v tomhle autě, kterými vyřešili jeho značně rozsáhlé dětské nemoci včetně náhlého úmrtí novorozenců.

Editováno: , autor: JaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když já nějak pořád jsem nakloněnej k Touaregu, je fakt, že už značně míň, ale on ten dnešní je jinej než původní (technicky), ale ... do téže řeky

Touareg ee :) jen parádička. To takovej LR Sport, Nebo RR TDV8 :palec2:

co to je???, Land and Range?

jj :p

Taky dobrý, dokonce dost, ale podvozek Touaregu je na tom líp a varianta 3.0TDI je super, ale bohužel to jsou už nové věci v tomhle autě, kterými vyřešili jeho značně rozsáhlé dětské nemoci včetně náhlého úmrtí novorozenců.

Vyřešili i to sjíždění pneu, když jsi dal podvozek dolů? To vím, že byl dost problém...

Já měl možnost jezdit s T 3.0 s AT, a to byl děs, hlavně ta automatika. Spotřebu ani nezmiňuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P2M: Ale ze bys misto posmesku doplnil, to ne, co?? Ono ty tve znalosti taky sahaji jen do Mercedes servisu v Praze, co? :smich:lol:p;):p-_-

Můžeš mi prosím ještě jednou napsat tvůj příspěvek tak, abych mu porozuměl? lol

Co sem měl kam/kdy/jak doplnit? :kuk:lol

To bys musel obcas cist souvislosti :blbec:lol

které souvislosti pěkně prosím? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyřešili i to sjíždění pneu, když jsi dal podvozek dolů? To vím, že byl dost problém...

Já měl možnost jezdit s T 3.0 s AT, a to byl děs, hlavně ta automatika. Spotřebu ani nezmiňuju...

Automat nebrat, sjíždění pneu se částečně vyřešilo jiným rozměrem pneu, nižším profilem a geometrií a úpravou softu pro nastavení podvozku, Porsche s tím problémy nemělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me teda jo, v podstate to samy :D Takze uz mam jasno - ja bych volil Infiniti... A Brouka Pytlika Petra prosim, at si pripominky strci do trezoru :plol

ano, v podstatě s tebou souhlasím. Pokud se na obě loga dívám tak, že k monitoru stojím zády a jsem cca 5 metrů daleko, za 2ma zdmi, taky se mi jeví jako "v podstatě to samý" lol lol -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...