Přejít na obsah

Fabia II


marcos

Doporučené příspěvky

A kdo neviděl Autosalon na Primě...

Tady (vpravo vybrat Fabia, je tam 2x nová a 1x stará generace - bazar) a tady nějaký přídavek.

AS sem videl, ale tam ji az moc chvalej, treba ten nezakrytej motor i u silnejsi 1,2 to je hruza...setrej uz na vsem... vo komfort vybave ani nemluvim, mozna bude kvalitni bouzel uz ne na spicce jako F1 v 99tym, co do bezpecnosti na slusne urovni, ale pokud neco neudelaj s cenama tak nevim proc ji kupovat...

Pokud si tam dam trival nafticku a nakou vybavu s klimou, ta je az v Eleganci ! asi si pletou 90leta s 21stoletim kde je to i u Btridy pomalu standard, tak me bude stat min. 400tis. kc a to uz bych si radsi koupil vetsi, silnejsi, vybavenejsi, s lepsi zarukou K Ceed...

..Nezlob se FII, ale pro cechy nevim proc te kupovat...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem u Ústí nad Labem poprvé naživo viděl FII. Jela proti mě, z dálky jsem si říkal, že ten Roomster je nějakej divnej a ona to FII. :D

Za pár mesiacov sa budeš modliť, aby to auto čo ide pred tebou, za tebou, vedľa teba, čo parkujú blízko teba, nebola zase fabia. Budeš chcieť, aby to bolo aj nejaké iné auto ako fabia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takéto svetlo by sa mi celkom ľúbilo. Sorry za kvalitu, ponáhľal som sa.

to je vončo...taky nasraty vyraz..ako phaeton....mňam

to bude spotřeba kapot na mračení :D

To bude zase parádny príjem z pokút :D

Ja len nechápem, prečo neurobili nejaký prieskum trhu, čo sa komu páči, pred tým ako to začali robiť.

U nás tomu autu už dali aj meno: mäsiarka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc pokuty? prave FII nebo Room by sly zamracit uplne kraaasne

zavaris vlastne jenom blinkr a ted jednoducho umistis jinam, do narazniku do mlhovek a ucina plocha svetel zustane :-)

Takže je možné presunúť ten blikner niekde inde, bez toho aby si policajti na mne ... :blbec: ?

Editováno: , autor: megac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četli jste dneska SM? Píšou, že "FII" bude i ve verzi 4x4...teda její vzor :smich:  :smich:  Ale teď už vážně, bílá střech prý nebude jen nálepka, ale lak. Aspoň něco, ne?

Chtělo by to oskenovat...do města se jen tak nedostanu... :ph34r:

"Fabia II" 4x4 :smich::smich::smich: Třeba se škodovka inspiruje...

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autotip

Bezva suveniry lol

S posouzenim vzhledu si pockam az ji uvidim na vlastni oci, ale stejne jich asi budou jezdit mraky v zakladni vejbave a motoru. Hledat mezi ojetejma klimu atd. bude asi celkem horor stejne tak motory 1,6 benzin. Celkove pohled na vybyvu dle autotipu mne primel k zasmani - napriklad central s dalkou az v nejvyssi vybave???? :fakac::fakac: Jediny jejich rozhodnuti co se mi tak libi je planovany nahrazeni motoru 1,4/1,9 tdi motorem 1,6 common rail o vykonu asi 77kw -_-

Editováno: , autor: kozlustechnykus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...