Přejít na obsah

výměna dorazů na zadních tlumičích


parkan

Doporučené příspěvky

Mám dotaz když jsem na jaře přezouval zadní gumy tak jsem si všiml že mám utržený na zadních tlumičích zarážky prižové...6Q0 512 131

Je to spojené z trubkou ochranou........takouvé to přižové těsnění...když auto stojí tak vidím tič tlumiče....měl taky někdo takovou závadu....nebo to už taky někdo měnil....nebo je to normální že se to časem utrhne..mám Fábii clasic r 2000 najeto 61000km...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz když jsem na jaře přezouval zadní gumy tak jsem si všiml že mám utržený na zadních tlumičích zarážky prižové...6Q0 512 131

Je to spojené z trubkou ochranou........takouvé to přižové těsnění...když auto stojí tak vidím tič tlumiče....měl taky někdo takovou závadu....nebo to už taky někdo měnil....nebo je to normální že se to časem utrhne..mám Fábii clasic r 2000 najeto 61000km...

Ja to mam tiez a zatial som to neriesil,ale jepravda ,ze to znizuje zivotnost tlmicov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ked som kupil fabcu (jazdenka) tak som to uz mal.Dal som si nahodit nove,ale nie origo od skodovky.Mam tam gumenu klasiku,aspon to tam ´´nekrici´´ ako tie origo bezove.

Ale co som si vsimol tak to ma v takom stave vacsina Fabii.Vecsina na to ´´kycha´´ alebo nema ani sajna,ze tam take nie co je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád podle názorů co tady jsou že nejsem sám......že také toto někdo má na své Fábii....nechápu ...jezdím normálně žádné vymetání děr...... mě jen zajímá jestli to někdoi dal do servisu opravovat a kolik to stálo..já doufám že budou měnit jen ty zarážky prižové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej nápad taky jsem to udělal tak doufám že to vydrží...jde jen o nečistoty aby se tam nedostaly.....fotka na ukázku po této ůpravě..........jen doufám že to bude chodit.....a chvilku vydrží.....až to zas upadne tak to nechám vyměnit...Na fotkce je vydět to co jsem vyndal z té krytky.....

post-7-1148321322.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o nečistoty ale taky je to doraz (při max propružení)ikdyž toho asi nějak moc extra nedorazí) ale jde oto že když budeš plně naloženej a prolítneš nějakej hup, tak aby ti to nedělalo neplechu(něco nepodřelo atd..) takže tim že je doraz kratší zvyšuješ riziko dření v tyhle situaci a taky nevim co na to tlumič ;) (dostane podle mmě větší záhul)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sa vymeny tyka tak som viac menej len asistoval,pred garazou na pockanie.Panko povolil sroby na tlmici,supol to na zdvihak.Demontoval sa plast,prehodil manzety.Potom to iste na druhej strane.Sup sup a do 3/4 hodky sme nemali co robit.Ziadne speci naradie.Asi tak. ;)

A kde ti to robil ten panko,ze by som sa u neho zastavil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi to bude to samé i na zadních tlumičích ta výměna........na fotce koukám že je výměna předních...

Doufám že nebude problém budu to vyměmnovat i já sám na zadních.....

:smich::smich: na fotke su zadne tlmice.Predne nemaju vobec takuto priz. zarazku a su uplne ine . :D

Btw. kolko aut ma vpredu vyfuk? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich:  :smich: na fotke su zadne tlmice.Predne nemaju vobec takuto priz. zarazku a su uplne ine . :D

Btw. kolko aut ma vpredu vyfuk? ;)

Nač ten smích? Splést se může každý. Když vidím kotoučovou brzdu, tak mě taky nejdřív napadne, že to je předek... -_-

Lebo mi to je smiesne,nato smiech.Rozhodne som ho tym nehccel pred nikym zhodit a jemu to snad bude jasne.Stat sa moze ,ze sa clovek zmylil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...