Přejít na obsah

Ukazovatel teploty


Yves

Doporučené příspěvky

Prosim vas poradte mi ked nastartujem moju Skodu Fabiu 1,4 Mpi po chvile jazdy mi padne ukazovatel teploty . Po opetovnom nastartovani ukazuje znovu dobre.Neviem si s tym rady a do znackoveho servisu zatial nepojdem lebo mam dost zle skusenosti s ich pracou. pred rokom som menil tesnenie pod hlavou ,chladic ,cievku startera. Odhadujem to na cidlo teploty v chladici lebo v servise mi namiesto podlozky dal silikon a ze znackovy servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vas poradte mi ked nastartujem moju Skodu Fabiu 1,4 Mpi po chvile jazdy mi padne ukazovatel teploty . Po opetovnom nastartovani ukazuje znovu dobre.Neviem si s tym rady a do znackoveho servisu zatial nepojdem lebo mam dost zle skusenosti s ich pracou. pred rokom som menil tesnenie pod hlavou ,chladic ,cievku startera. Odhadujem to na cidlo teploty v chladici lebo v servise mi namiesto podlozky dal silikon a ze znackovy servis.

Tak tohle už se nám taky stalo na 1.4 MPI 44cítce (2001) loni, ale jednalo se opravdu o to čidlo jak je v nádržce s chladící kapalinou, to čidlo jsme zkoušeli očistit tam ty kontakty a tak, ale bohužel pomohlo to tak na tejden, pak už do zase blblo a nakonec se muselo jet do servisu koupit nový a pak to bylo v pohodě. Nic závažnýho to nejni, dá se s tím jezdit. -_- provizorně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky a prosim ta kolko stalA vymena toho cidla??? Ja s tym jazdim v pohode ale niekedy to stve ked padne .Mas u mna -_-

Nejsem si tak jistej, ale mám pocit že to bylo kolem tisíce korun i s prací, myslím...matně si vzpomínám ,ale každopádně to pomohlo. Se zeptej v servisu je to docela známá závada tohle. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vas poradte mi ked nastartujem moju Skodu Fabiu 1,4 Mpi po chvile jazdy mi padne ukazovatel teploty . Po opetovnom nastartovani ukazuje znovu dobre.Neviem si s tym rady a do znackoveho servisu zatial nepojdem lebo mam dost zle skusenosti s ich pracou. pred rokom som menil tesnenie pod hlavou ,chladic ,cievku startera. Odhadujem to na cidlo teploty v chladici lebo v servise mi namiesto podlozky dal silikon a ze znackovy servis.

Tak tohle už se nám taky stalo na 1.4 MPI 44cítce (2001) loni, ale jednalo se opravdu o to čidlo jak je v nádržce s chladící kapalinou, to čidlo jsme zkoušeli očistit tam ty kontakty a tak, ale bohužel pomohlo to tak na tejden, pak už do zase blblo a nakonec se muselo jet do servisu koupit nový a pak to bylo v pohodě. Nic závažnýho to nejni, dá se s tím jezdit. -_- provizorně.

No jo, ale dokaď se ti bude zašpiňovat kapalina od oleje tak se ti čidlo v expanzce stejnak umaže a bude to blbnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem minulý a předminulý týden ten samý problém, ukazatel teploty klesal při jízdě mimo město - při menší zátěži motoru. Dnes jsem měnil termostat včetně čidla, ten termostat měl uvnitř ulomenou jednu "packu", která drží tu pružinu, takže se potom nemohl zavřít a zůstal otevřený. Cena termostatu + čidlo - ve Škodovce to prodávají dohromady - 1134 Kč. Oprava trvala známému mechanikovi přibližne hodinu. Mmch, taky mám motor 1.4 MPI 44kw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...