Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

nikde jsem nic nenašel, pokud to někde je, prosím o nasměrování :-)

 

Mám škoda Rapid Spaceback, rádio SWING, rv. 7/2014. 

 

Jedná se mi o šumění rádia, když kterékoliv naladím. Některé jde lépe, některé hůře. Ale když jedu jiným autem, tak rádio hraje krásně a nikde se neztrácí signal, nešumí. U mě ano a cestou do práce, cca 30km, to je neustále.

 

Čím to může být? Prut jsem zkusil jiný, a stejné. Když vyměním celou anténu - uvažuji o ploutvi, pomůže to? Nebo to může být něco jiného?

 

Díky moc za jakoukoliv radu!

stažený soubor.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zkusím napsat sem, ať nezakládám nové téma. Již nějaký pátek pozoruji horší signál rádia. Ve městě OK, ale hned za ním je to horší. Ne že by to šumělo (jak je v popisu), ale spíš se to tak přerušuje. Jak kdyby to hůř (pomaleji) přelaďovalo na jinou frekvenci. Nesetkal se někdo s něčím takovým? Doplním, že mám Amundsena, takže prut na střeše a anténa v zadním okně. Nikde žádná nabíječka (prý to umí celkem potrápit). Poprosil jsem v servisu, ať na to kouknou diagnostikou (prý se dá podívat na sílu signálů) a prý že OK. No nevím. Nebo že by prostě jen postupná únava materiálu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...