Přejít na obsah

Predne parkovacie senzory - nefunkcne


jirka.obr

Doporučené příspěvky

Zdravím

Chtěl bych se zeptat,mám špatný přední levý parkovací čidlo a zajímá mě jestli je potřeba vyměnit všechny přední a nebo jenom to vadný čidlo.Zajimavý je že už se mě stalo parkrát,když hodně pršelo že senzory šlapaly.Díky za odpovědi.

Škoda octavia 2 combi,1.9 TDI 77KW,rv 2007.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

No já mám takovej pocit, že pokud je to domontovaná sada (byť z originálního příslušenství), tak se to mění celý, pač je to jeden díl, pokud je to z fabriky jde to po jednom.

Pokud někdo dodělal to z fabriky tak to jde taky po jednom......... pochopitelně

Nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravím, já už třeba pro 1 nefunkční musel vyměnit všechny 4ks za originál a samozřejmě za měsíc přestaly opět přední senzory fungovat čímž se vyřadily i zadní. Musím tedy znovu najít a koupit vadný senzor. Spíš mě rozčiluje, když koupím originál, že opět po čase nefunguje a že se automaticky při nefunkci předních vypnou i ty zadní. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 2 roky později...

Zdravim, po umyti auta v mycke (s program umytia podvozku auta) mi prestali fungovat parkovacie senzory. Zapnu sa len obcas, asi raz z 15 pokusov. Inac zaznie len dlhy ton a tlacidlo parkovacích senzorov blika. Napojil som si auto na diagnostiku a vypisuje chybu na vsetkych 4 predných senzoroch: Skrat na kostru.

Zadne senzory podla diagnostiky su bez chyby.

Stretol sa uz s tym niekto?

Kde hladat chybu?

Kde najdem riadiacu jednotku pre predne senzory?

 

Dakujem za rady.

 

Matus

 

O2 Combi 2008, pred FL, predne + zadne parkovacie senzory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj h2o, dakujem za odpoved. Dnes rano som narychlo pozrel kde sa nachadza ten konektor ktory je u nadrzky pre ostrekovac pre predne senzory, ale nejako som ho nenasiel... je volne viditelny, alebo je niekde skryty? Urobil som par foto. Je ho na nich vidiet?

Dakujem.

20170314_063401.jpg

20170314_063545.jpg

20170314_063610.jpg

20170314_063712.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...