Přejít na obsah

Proč já??????


FOX

Doporučené příspěvky

Jak tu tak koukám, tak žijeme v divnym světě zlodějů a sprejerů, ta sanitka je odstrašující. Známému v HK ukradli v noci dveře z auta, dokonce rozebrali i sloupky, aby odpojili kable, zmetci. Mě už dvakrát zmizla anténa a to i na HF, jo a stěrače ani nepočítám. Je to děs a bude to asi horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky uz me to pekne sere,zase mam v prdeli klimu,chtel jsem to dat dohromady a ted tohle,to je zase 10 v hajzlu. a nejvetsi for je,ze nejlevnejsi na tom celym je ten naraznik,pak to je zase lak,ty mrizky,sroubky se mi budou taky shanet urcite easy a ten ovalnej plech,co je po stranach bude urcite taky chutovka,do toho vybehat zase novou znacku,kterou urcite taky nedostanu zadarmo. Kdyby tam ti curaci radsi zazvonili,mohl jsem jim dat cislo na naseho kamarada,kterej by jim ten nraznik v pohode sehnal.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me o vikendu taky nekdo nacouval do zadniho narazniku....nastesti tam jen nechal stopu bravy narazkiku, takze jsem to chvili drel prstem a ted vse OK... Ale kloubouk dolu dolu pred tim, co Ti to udelal, jeho IQ je snad mensi nez dnesni teplota na Vysocine...pochopim, kdyz nekdo omylem nacouva, ale takovahle akce s jasnym umyslem...jenze takovej clovek se neda chytit...a kdyz...tak mu asi stejne nic nedokazes... :-( smutnej pohled na Tvoje auti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to strašná představa jak jsou ty lidi zlý..Sekal bych ruce hajzlům a kdybych někoho takovýho potkal že objíždi auto klíčem tak bych se asi neznal a zmlátil ho do bezvědomi.Představa,že mi to udělaji na černé metalíze mě děsi ale asi se tomu nedá ubránit.Je to děsny chlape.Drž se.Roman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt, nahodit "VOLNÝ STÝL" zblízka :aggressive: tým hajzlom !!! Zobrať násadu z lopaty a byť ho po ruke, dolámať mu ich !!! Ako dobre, že bývam v rodinnom dome... To je jedno, či u Vás, alebo u nás na Slovensku.... FUJ !

Já souhlasím, jen bych začal s kladivem a prst po prstu bych mu roztříštil, potom zápěstí, loket a na konec rameno, no a aby si moc nemohl stěžovat, tak pro jistotu i horní a dolní čelist

Pořád říkám, že jednoho dne zavládne samospráva a bude krev téct ulicí :palec2:

To je něco na mne. Ať sprejeři, zloději, feťáci, čmoudi a jiní, Jak šáhne na cizí věc už ho mlátit hlava nehlava, poškodí ti něco? Zase hlava nehlava mlátit a tak pořád do kola. Nemám rád arabský svět, ale to sekání rukou má svůj význam

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt, nahodit "VOLNÝ STÝL" zblízka :aggressive: tým hajzlom !!! Zobrať násadu z lopaty a byť ho po ruke, dolámať mu ich !!! Ako dobre, že bývam v rodinnom dome... To je jedno, či u Vás, alebo u nás na Slovensku.... FUJ !

Já souhlasím, jen bych začal s kladivem a prst po prstu bych mu roztříštil, potom zápěstí, loket a na konec rameno, no a aby si moc nemohl stěžovat, tak pro jistotu i horní a dolní čelist

Pořád říkám, že jednoho dne zavládne samospráva a bude krev téct ulicí :palec2:

To je něco na mne. Ať sprejeři, zloději, feťáci, čmoudi a jiní, Jak šáhne na cizí věc už ho mlátit hlava nehlava, poškodí ti něco? Zase hlava nehlava mlátit a tak pořád do kola. Nemám rád arabský svět, ale to sekání rukou má svůj význam

Presne! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar Foxíku , mrkni na tyhle stránky http://tuning.zvyk.com/ firma Tuning Modřany - nabízejí tam i retušování pomocí airbrushe ..... zatím jsem je nezkoušel,ale klidně za zeptanou nic nedáš třeba Ti budou schopni pomoci

Jj díky Borgu.Cinknu jim tam.Jé na tej červenej koktě má ty samý světla jako já.Už sem mluvil i s autokotorem v Praglu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...