Přejít na obsah

Prahove listy


TomV

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

to amadeus: ja by som chcel tie cierne na vseky prahy ... myslim ze sa hodia aj tie s napisom octavia ... ale videl som niekde take prahy ktore kryju nielen tie dvoje vodorovne plochy, ale aj tu zvislu medzi nimi ...

myslel som taketo

http://www.autostyl-janko.cz/auto_tuning_d...nne_kryty_prahu

ak nemas tak aj tie s napisom octavia budu stacit

a vies to poslat aj na slovensko?

Editováno: , autor: cetan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
cože? napisy na páčky na zvedání sedaček? něco mi uniklo?

Jo Milotec o tom uvažuje a fa.Pajr a synové je sice mají ve výrobním programu /dělají mimo jiné zmiňované kryty prahů pro Auto Škoda/, ale když jsem tam byl cca 11/2006 tak je ještě neměli naceněný. Takže, čekám na odpověď Amadea, který tam dělá. Takže Amadee GO. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Pozor chlapi někdo z těch co to nabízejí si ze mně dělal kozy, cca tři týdny sliboval, že už je to poslaný /nesere mně těch 140 kaček za to, ale to jednání/ a pak to,před tím druhým zatloukal, že je se mnou špatná komunikace a že nevím co chci atd.. Bohužel nevím kdo to z nich byl, psal jsem oběma a pak mi někdo volal,takže mám pouze jeho číslo mobilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...