Přejít na obsah

Zástěrky


pava

Doporučené příspěvky

Co je me do tveho skla? Moje auto splnuje veskere podminky pro provoz. Sklo ti zaplati pojistovna.

no vidis, to si povedalo vela ludi, kym som ho neobehol a nezastavil v strede cesty. naco vybavovat papierovacky ked sa ta vsetko rychlejsie, strucnejsie a lahsie. no a neviem kto tu vravel ze na cestach niesu kamienky, v zime asi posypuju cesty cim? Grankom? a pozri si aky mas vzor zimnych pneumatik a urcite v nom nemas ani jeden kamienok. ono bohuzial treba sa niekedy pozriet aj do spätnych zrkadiel, tie niesu iba koly okrase.

Mít a nemít zástěrky je jedna věc, na druhou stranu, kdyby mě někdo zastavoval, tak nezastavím a když už bych zastavil, trvám na přivolání Policie, řádném prošetření celé události. V konečném důsledku, bych s vinou nesouhlasil. V dnešní době bonusu a malusu pojišťoven, vám to už nikdo neodkýve jen tak. Proto si platím připojištění předního skla, když se rozbije, tak mi ho vymění, bez toho, abych o bonus přišel. U Kooperativy to stojí 700,-Kč ročně, doporučuji všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych tu vinu klidne potvrdil, pokud by se ten druhej choval slusne. Mam totiz leasing a pojisteni bez malusu a bonusu.

obycajne to je s tym sklom, kapotou tak isto ako ked si potrebujem niekto opriet auto o tvoj naraznik na krizovatke, alebo ak dobrzdi na tvojom blatniku, pretoze neviem ako u vas, ale tu ti ludia este vynadaju ze na vine si ty, to je zvyk. jeden blb mi na krizovatke oprel naraznik a prazkol tu vec v ktorej je znacka a este vyskocil ze ja za nim stojim natesno, podotykam ze s nim cuvlo asi dva metre, tak mi teraz povedz co by si mu nato povedal. inak s tou vinou je to tak ze sa ti nikto neprizna pretoze si hned spomenie na bonus od poistovne ak nema ziadnu poistnu udalost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua ti si myslis ze ked mas zasterky tak ti od auta nelietaju v zime kamienky, sa zobud. a nemyslis ze ked su nasypane na ceste tak ti auto otrepu tym ze sa po ceste pohybuju auta v protismere a vyria ich a tebe narazaju na auto.

vo fyzike mas pravdepodobne dost velke medzery, podla toho co citam. no oni odlietaju, lenze menej ako ked tam zasterky nie su. kto nema zasterky je podla mna vacsi ignorant ako ten kto mu chce dat potom do drzky. je to moj nazor a nikomu ho nevnucujem, narozdiel od tych ktori by chceli o svojom presvedcit cele ludstvo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua ti si myslis ze ked mas zasterky tak ti od auta nelietaju v zime kamienky, sa zobud. a nemyslis ze ked su nasypane na ceste tak ti auto otrepu tym ze sa po ceste pohybuju auta v protismere a vyria ich a tebe narazaju na auto.

jo a neda mi to vyrenie kamienkov, no oni by sa vyrili kebyze ides v protismere tak 300km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím,že jsem se v tobě nezmýlil,budiž ti přáno zastavit někoho,kdo ti rozšlape ciferník. :disgust:

pravdu povediac neviem preco si tu kazdy vsetko hned zoosobnuje na seba, kazdy moze povedat svoj nazor a ja mam skusenosti take, ze sa este nestalo, aby mi niekto sposobil skodu, ospravedlnil sa a vyriesilo sa to cez poistovnu. chodim rychlejsie nez rychlo a co? raz som tukol auto mojou chybou, oprava 2000sk ani som nevolal poistovnu, obvikle mi ho otrepuju "vodici" ktori svoje vodicaky vyhrali v Sportke, zastanci dodrziavania rychlosti, co niesu schopni zaparkovat auto tak aby aspon do dvoch nenarazili a kedze zhodnotia ze skoda je primala tak sa tym ani nezaoberaju.

a dalsia vec, teraz mam tri takze som neutralny, ale zasterky by mali byt.

k tej slusnosti na cestach, k ludom bud taky ako oni k tebe, pozri na Paula toho teraz tahaju po policii koly tomu ze nejaky magor si o jeho dvere odtrhol zrkadlo a Paul bol k nemu az prilis slusny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak dodam na okraj, ze plno lidi by si radsi misto hromad plastovejch sracek melo (mohlo) na auto dat treba prave ty "zosklivujici" zasterky...nehlede na to, ze plno aut je designove osklivejch uz z vyroby a naka zasterka tomu fakt neubere :D

narazas tym na designerov Fabie? :D

No, to sem zrovna nemyslel :) Nerikam, ze se mi Fabie libi, ale nejak sem si zvyknul, a kdyz zapomenu na predek, neni to spatny, predek je ale des bes. I kdyz zlatej proti Roomsteru :D Ale jsou mnohem osklivejsi auta a je jich hafo :) A kdyz uz jsme u zasterek, zrovna u Fabie se mi docela i libej. No, holt muj nazor no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos snad dostávaj silničáři to kamení na vysočině zadarmo nebo závoděj, kterej okres bude mít větší spotřebu - ty kokoti letos sypou i v létě

Opravujou silnice tou jejich debilni technologii kdy tam nastrikaj asfalt a chrstnou na to sterk. ....to je pak hruza jak je to hrbolate. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepovazujem sa sice v geografii za negramotneho, ale o vysocine toho moc neviem. ked tak rozmyslam, asi by som sa mal naciahnut po mapu. no aspon na Slovensku su hlavne tahy vcelku v pohode, co mam skusenosti, horsie su uz druha a tretia trieda. v cechach viem iba z pocutia ze je to dost zle.

ja mam pocit ze v mestach ostavaju kamienky po posype do konca maja. oni sa s tym moc neponahlaju. asi cakaju na necakane mrazy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Tak to jsem tady asi jedinej komu se Fabie vic libi se zasterkama...ale jinak jsem taky z Vysočiny, takže štěrk, asfalt a tak tady letos lítá všude, takže zůstávají na autě, bordel za podběhama byl i bez nich...

Nejsi, mi se bez zástěrek vzadu nelíbí vůbec a v předu mi taky sedí. Navíc nemám rád, když mi stříká špína na dveře. A zadní přeci jen trochu omezí množství zvedané vody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

montujte vsetci zasterky !!!! lebo inak Vam nieco rozflakam, ked vas stretnem.  kol114

Mas jenom plnou hubu kecu, to bys nic jineho nedelal protoze vetsina aut zasterky nema.. ...a ani ja je mit nebudu. Kaslu ti na to.

lollollol

...a rozflakam ti mozna neco ja,.... sutrem od kola okno :smich:

:fakac::fakac::fakac: ............................ :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ani ja nebudu davat zasterky. Podle me je jejich ucinek diskutabilni, sutry ze silnice mi do skla strilela Fabia se zasterkama jedouci prede mnou. Nastesti sklo vydrzelo.

Na zachytavani kamenu jsou dnesni zadni zasterky moc maly a umisteny prilis blizko za kolo a na nic jinyho (vireni vody) to vliv prakticky nema.

Predni jsou prakticky, ale ty tem ostatnim muzou byt jedno a mne se nelibi.

Takze asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...