Přejít na obsah

140kw TDI DSG 4x4 - divné zvuky při rozjezdu


Lukas_86

Doporučené příspěvky

V 17. 7. 2024 na 16:04, Vlk007 napsal:

Ahoj, řeším stejný problém. Superb 3 2019, 4x4 140kw. Je to Haldex. Mám to v záruce 5let, tak to řeší přes značku Boleslav. Hlasitější drhnutí je při zahřátém vozu, při rejdu (L i P), při přidání plynu. Škodovka přehrála SW (nepomohlo) a odeslala SW do Bolky, přišlo vyjádření, že takováto závada nebyla masově hlášená, doporučen postup: kontrola sítka, pokud budou špony, nový Haldex na záruku. Pokud bude sítko čisté, rozebrat celý Haldex a hledat příčinu. Následně řešit opravu/výměnu celého setu Haldexu. Odhadovaný čas 4 dny na dílně, zdarma zápůjčka náhradního vozu. Dám pak info, jak to dopadlo. Jen pro info, prvotně proběhla kontrola, zda vůz nemá čiplej výkon, ihned by to zamítli ze záruky.

Ahoj tak prosím jak kolega píše dej vědět, máš stejné problémy

jako já, jen mě to dělá i za studena.

u mě proběhl repas haldexu, přehrání sw, nové ložiska od difu k poloosám, nové čerpadlo haldexu a sítko a hardyho spojka. A hádej co.. beze změny. U mě už jen poslední možnost a to výměna celého zadního difu(rozvodovky). Nic jiného tam vlastně už není…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...