Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Ahojte,

chcem sa spýtať či je spravená pred príprava pre montáž cuvacej kamery pre rapid liftback zo zadným stieračom.

dakujem vopred 

Robert

ak nie je ani pre reproduktory, myslíš že pre kameru sa obťažovali? musíš všetko dorobiť

Ono to neni o tom se obtezovat, ale o nakladech. Ten svazek by neco stal. 

A jak by se ti libilo platit za svazek pro kameru, kdyz bys ji nechtel domontovat? Nelibilo, ze. 

  • Autor

no lebo kamosovi to spominali v predajni . chcel si to dat spravit a povedali mu ze tam je predpriprava ale iba pri modeloch zo stieracom.

 

nie je. Rapida som síce nerobil, ale Fabia 3 už asi 5 či 6 kúskov, krátka a hlavne kombi. ani jedna nič nemala..

to prípravou mu uverím maximálne to, že ak má zadný stierač, nemusia sa ťahať hadičky až od motorového priestoru, kde je nádržka na zmes do ostrekovačov. nič viac

V Rapidu 2012 mám čínské MMC a čínskou zadní kameru v madle 5. tých dveří. Protáhnout videokabel byl pěkný porod, nejhorší to bylo protáhnout pátýma dveřma a tou gumovou průchodkou do kabiny. Pak je potřeba sundat obložení C- sloupku a provlilnout kabel k podlaze. Možná by to šlo i pod čalouněním štřechy ale to jsem nezkoušel. Pak jsem kabel podvlík pod plasty krytí vnitřních prahů až dopředu a za schránkou k MMC. Napájení kamery jsem napojil na káblík pravého couvacího světla. Tak půlden práce a odřené a poškrábané ruce od plechů pod čalouněním.

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.